حضور رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در برنامه راديويي زنگ خدمت
به مناسبت فرارسيدن هفته دولت و در آستانه هفتمين سالگرد تأسيس دانشگاه حضرت معصومه(س) دكتر علي رضا باقري ثالث صبح امروز در برنامه راديويي زنگ خدمت شركت كرد.

در اين برنامه زنده راديويي كه از طريق امواج راديو قم پخش شد، دكتر باقري ثالث در سخناني ضمن گرامي داشت هفته دولت و ياد و خاطره شهداي گرانقدر دولت به ويژه شهيدان رجايي و باهنر تقارن ايام هفتمين سالگرد تأسيس دانشگاه حضرت معصومه(س) را با ايام دهه كرامت و هفته دولت را به فال نيك گرفته و اظهار داشت: دانشگاه حضرت معصومه(س) داراي دو ويژگي ممتاز است.
وي در تبيين ويژگي اول اين دانشگاه آن را مولود نظام جمهوري اسلامي دانسته و خاطر نشان كرد: اين دانشگاه بر مبناي آموزه هاي ديني و اعتقادي شكل گرفته است.
دكتر باقري ثالث در ادامه با تبيين ويژگي دوم اين دانشگاه به تك جنسيتي بودن آن اشاره كرد و افزود: اين دانشگاه دولتي و دخترانه است.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه با اشاره به رشته تحصيلي داير در اين دانشگاه، كيفيت خدمات آموزشي اين دانشگاه را مورد تأكيد قرار داد و افزود: ميانگين بسيار بالاي قبولي دانش آموختگان اين دانشگاه در مقطع كارشناسي ارشد و اخيراً قبولي دانش آموختگان اين دانشگاه نوپا در مقطع دكتري مؤيد كيفيت مطلوب آموزشي در اين دانشگاه است.
وي در بخش ديگري از اظهارات خود ضمن اشاره گذرا به خدمات اجتماعي دانشگاه حضرت معصومه(س)، به بيان توضيحاتي پيرامون برگزاري همايش بين المللي فلسفه حقوق زن در اسلام با مشاركت دوازده كشور پرداخت و افزود: خوشبختانه اين دانشگاه به خوبي از پس مديريت اين همايش بسيار بزرگ برآمد.
دكتر علي رضا باقري ثالث در بخش پاياني سخنان خود در اين برنامه زنده راديويي با اشاره به تخصيص سايت صدهكتاري تخصيص يافته به اين دانشگاه اشاره كرد و اظهار داشت: عمليات احداث خوابگاه در اين دانشگاه در سال 1389 به اتمام رسيده و هم اكنون با جذب اعتبارات مناسب عمليات احداث دانشكده علوم انساني، ديواركشي و محوطه سازي و چندين پروژه عمراني ديگر در حال انجام است.
پايان خبر
93/06/05
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد