انتصاب مدير جديد امور دانشجويي دانشگاه
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) صبح امروز با صدور حكمي محمدرضا براتي را به سمت مديريت امور دانشجويي دانشگاه منصوب كرد تا وي جايگزين هادي باقري در اين سمت گردد. متن كامل اين حكم بدين شرح است:

باسمه تعالي
جناب آقاي محمـدرضا براتي :
احتراماً؛ نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالي، به موجب اين حكم براي مدت دو سال به سمت مدير امور دانشجويي دانشگاه حضرت معصومه(س) منصوب مي¬شويد.
تلاش در جهت ارتقاي خدمات رفاهي از قبيل خوابگاه، بيمه، تسهيلات، تغذيه و مشاوره و بهداشت درمان به دانشجويان دانشگاه در چارچوب سياست¬ها و راهبردهاي وزارت متبوع مورد انتظار است.
همچنين اجراي كامل و بدون تنازل قوانين و ضوابط موجود از جمله ضوابط ابلاغي از سوي سازمان امور دانشجويان و صندوق رفاه دانشجويان مؤكداً توصيه مي گردد.
موفقيت جنابعالي را در مسؤليت جديد و نيز در پيشبرد اهداف دانشگاه در حوزه
مربوطه  از درگاه خداوند متعال مسألت مي¬نمايم.
با آرزوي توفيق الهي- علي رضا باقري ثالث
سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س)

لازم به ذكر است: براتي پيش از اين رييس اداره امور عمومي دانشگاه بوده و سابقه مديريت امور اداري دانشگاه را نيز داراست.
دكتر باقري ثالث، در حكم جداگانه اي ضمن تشكر از خدمات مهندس هادي باقري در طول دوران مسؤليت وي را به عنوان مشاور خود در امور دانشجويي برگزيد. متن حكم مهندس هادي باقري بدين شرح است:
باسمه¬تعالي
«افوض امری الی الله ان الله بصیرُ بالعبـاد»
جناب آقاي  مهندس هادي باقري ثالث
خدمت در دانشگاه منتسب به نام با بركت بانوي كرامت افتخاري بس بزرگ براي همه علاقمندان آن حضرت به شمار مي¬رود. همچنين توفيق خدمت در اين مكان مقدس گواه مسؤليت پذيري، خلوص نيت و صدق كردار است، چراكه همواره عنايات خاصه اين بانوي بزرگوار مشمول اين دانشگاه و خدمتگزاران و دانشجويان آن است.
اكنون كه به لطف پروردگار متعال و در ظلّ عنايات حضرتش دوران مسؤليت در مديريت امور دانشجويي دانشگاه حضرت معصومه(س) را با موفقيت به پايان رسانيده ايد، بر خود لازم مي دانم با نكوداشت اين توفيق بزرگ ، از زحمات و تلاش هاي ارزنده و خالصانه و مؤثر جنابعالي در طول دوران مسؤليت  تشكر و قدرداني نموده و ضمن انتصاب به عنوان مشاور اينجانب در امور دانشجويي، توفيقات روزافزون شما را در ادامه مسير خدمتگزاري به اين دانشگاه مقدس از درگاه خداوند متعال مسألت نمايم.
با آرزوي توفيق الهي- علي رضا باقري ثالث
سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س)
شايان ذكر است: مهندس هادي باقري مدت 4 سال به عنوان مدير امور دانشجويي مشغول فعاليت بوده است.
پايان خبر
93/07/01تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد