ديدار رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) با استاندار قم

پيش از ظهر امروز دكتر علي رضا باقري ثالث با حضور در دفتر استاندار قم با وي ديدار و گفت و گو كرد.

در ابتداي اين ديدار دكتر باقري ثالث در سخناني ضمن تبريك دهه ولايت از مساعدت هاي استاندار قم در واگذاري كامل ساختمان دفتر اموزش و پژوهش استانداري قم به اين دانشگاه تقدير و تشكر كرد.
دكتر باقري ثالث همچنين با اشاره به فضاي نشاط انگيز ايجاده شده در ميان دانشجويان و استادان پس از اين اقدام استاندار قم اظهار اميدواري كرد: اين تصميم بتواند موجب افزايش انگيزه علم آموزي در ميان دانشجويان گردد.
وي حمايت استانداري قم در اين دوره را بسيار مطلوب توصيف كرده و خواستار توجه بيش از پيش مسؤلين استان به مراكز آموزش عالي شد.
دكتر باقري ثالث در ادامه با اشاره به ضرورت مشاركت خيرين در امر توسعه دانشگاه حضرت معصومه(س) از استاندار خواست تا در اين خصوص راهنمايي هاي لازم را نموده و در جلسات و ديدارها اين مسأله ملحوظ گردد.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پيگيري هاي صورت گرفته در مورد مصوبات سفر مقام معظم رهبري در سال 1389 به استان قم توسط دفتر معظم له نيز اظهار داشت متأسفانه در آن زمان مسؤلين وقت استانداري قم از اين دانشگاه در جلسات بررسي دعوت ننموده و به همين دليل اين فرصت از دست رفت.


وي در پايان خواستار پيگيري مجدد مقام عالي دولت در استان جهت طرح مجدد نيازهاي دانشگاه حضرت معصومه(س) شد.
حجت الاسلام و المسلمين صالحي منش نيز در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از استقبال دانشجويان و استادان از تصميم اخير خود گفت: مي بايست در اين شرايط سخت همه دستگاه ها و نهادها به يكديگر كمك نمايند تا بتوانيم بر مشكلات پيش آمده ناشي از تحريم ها و اوضاع نامناسب اقتصادي عبور كنيم.
وي در ادامه تعامل و همكاري ميان دستگاه هاي استان را به خصوص در اين شرايط خطير را بسيار ضروري و سازنده  دانسته و خاطرنشان كرد: همه بايد تلاش كنيم تا با همكاري يكديگر و با ايجاد يك فضاي همدلي براي رفع مشكلات موجود چاره انديشي  كنيم.
استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود با تأكيد بر رفع مشكلات دانشگاه حضرت معصومه(س) به ويژه در سايت اصلي خود اظهار داشت: هرگز نبايد اجازه دهيم تا تجربه هاي تلخ و ناكامي هاي گذشته به ويژه در مورد دانشگاه فاطميه بار ديگر تكرار شود.
وي وضعيت اين دانشگاه در حال حاضر را در حد مطلوب عنوان نموده و گفت: خوشبختانه رييس اين دانشگاه در پيشبرد اهداف و برنامه هاي آن تا كنون موفق بوده است.
حجت الاسلام و المسلمين صالحي منش در پايان ضمن حمايت مجدد از اين دانشگاه اظهار اميدواري كرد: همه به زودي شاهد توسعه اين دانشگاه در حوزه هاي مختلف باشند.تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد