نشست تخصصي فلسفه علم و چالش هاي روش تحقيق در علوم انساني در دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد

از صبح امروز نشست تخصصي با عنوان فلسفه علم و چالش هاي روش تحقيق در علوم انساني در هتل استقلال قم و با حضور ده ها تن از استادان، پژوهشگران و صاحبنظران به ميزباني مديريت پژوهش و فناوري دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد.

در اين نشست تخصصي پروفسور سيدمهدي الواني چهره ماندگار علم مديريت در ايران، حجت الاسلام و المسلمين دكتر حميد پارسانيا رييس كميسيون حوزوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي و دكتر محمود حكمت نيا مؤلف برگزيده كتاب سال حوزه به ايراد سخنراني بپرداختند.
دكتر باقري ثالث در ابتداي اين نشست ضمن عرض خير مقدم به حاضران اين روز را به سبب حضور چهره هاي ارزشمندي كه در اين نشست حضور دارند، روزي به ياد ماندني براي دانشگاه حضرت معصومه(س) خواند.
وي حضور پروفسور الواني در اين نشست را موجب افتخار دانشگاه حضرت معصومه(س) و جمع حاضر دانست و با شمردن پاره اي از سجاياي اخلاقي اين استاد دانشگاه خواستار تداوم همكاري وي با دانشگاه شد.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) پيرامون حضور دكتر محمود حكمت نيا در اين نشست نيز وي را يكي از صاحبنظران برجسته در حوزه هاي تخصصي خود دانست.
وي با اشاه به سابقه همكاري دانشگاه با دكتر حكمت نيا به خصوص در جريان برگزاري همايش بين المللي فلسفه حقوق زن در اسلام به نقش برجسته وي در پيشبرد اهداف اين همايش بين المللي پرداخت و با ابراز خرسندي از حضور مجدد وي در اين نشست به كتب و تأليفات و سبقه علمي اين استاد دانشگاه پرداخت.

رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) همچنين در ادامه به سوابق حجت الاسلام و المسلمين دكتر پارسانيا اشاره داشت و افزود: دكتر پارسانيا از استادان صاحب فكر و صاحب سبك در زمينه فلسفه علم و علوم انساني و اجتماعي است و حضور وي در شوراي عالي انقلاب فرهنگي نيز مؤيد ويژگي هاي ممتاز علمي و شخصيتي وي است.
مشروح سخنان صاحبنظران اين نشست متعاقباً منتشر مي گردد.
پايان خبر
93/11/11تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد