انتصاب دكتر فقيهي به سمت مدير آموزش و تحصيلات تكميلي دانشگاه

در پي اتمام دوره مسؤليت دكتر سيدحسام الدين لساني در مديريت آموزش و تحصيلات تكميلي ، رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) طي حكمي دكتر سيده فاطمه فقيهي را به اين سمت منصوب نمود.

متن كامل حكم بدين شرح است:
باسمه تعالي
سركار خانم دكتر سيـده فاطمه فقيهي  :
احتراماً؛ نظر به مراتب تعهد و شايستگي سركار عالي، به موجب اين حكم براي مدت دو سال به عنوان مدير آموزش و تحصيلات تكميلي دانشگاه حضرت معصومه(س) منصوب مي شويد.
اجراي دقيق و بدون تنازل مقررات آموزشي و تلاش در جهت ارتقاي كيفيت آموزشي و تعامل سازنده با مديران و كارشناسان حوزه ستادي وزارت متبوع و هماهنگي با مديران محترم گروه¬ هاي آموزشي دانشگاه مورد تأكيد است.
اميـداست با اتكـال به خـداوند متعال و در سايه عنـايات بانوي كرامت  ضمن تعامل و هم فكري از تجارب ارزنده اساتيد معزز و كاركنان محترم هيأت علمي دانشگاه و نيز مديران ساير بخش¬هاي دانشگاه در پيشبرد اهداف عالي دانشگاه حضرت معصومه(س) در حوزه مربوطه موفق و مـؤيد باشيد.
با آرزوي توفيق الهي
علي رضا باقري ثالث- سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س)
گفتني است: دكتر سيده فاطمه فقيهي استاديار گروه حقوق و دانش آموخته دوره دكتري تخصصي حقوق عمومي دانشگاه تهران است و پيش از اين به عنوان مدير گروه حقوق مشغول فعاليت بوده و هم اينك دبير شوراي هم انديشي اساتيد نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه نيز مي باشد.
پايان خبر
93/11/01تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد