مراسم ضيافت افطاري ايتام در دانشگاه برگزار شد

همزمان با شب ميلاد با سعادت كريم اهل بيت(ع) مراسم ضيافت افطاري خانواده جمعي از ايتام تحت پوشش كميته امداد حضرت امام خميني(ره) قم در دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد.

در اين مراسم كه به همت كاركنان دانشگاه و بدون استفاده از اعتبار دولتي برگزار شد، دكتر علي رضا باقري ثالث در سخناني ضمن تبريك ميلاد امام حسن مجتبي(ع) و تقدير از كاركنان مشاركت كننده در اين مراسم اين شب را يكي از شب هاي به يادماندني براي دانشگاه حضرت معصومه(س) برشمرد و افزود: اميدوارم اقدامات اين چنيني همچنان با قوت تداوم داشته باشد.
وي وجود چنين تفكري را در ميان كاركنان دانشگاه را نشان از نشاط و پويايي آنان دانست و افزود: مشاركت كاركنان دانشگاه در كارهاي خير مايه فخر و مباهات است.
دكتر باقري ثالث در بخش پاياني سخنان خود برگزاري اين مراسم در شهر قم و در دانشگاه حضرت معصومه(س) را ثمره مجاورت با كريمه اهل بيت(ع) دانست و اظهار داشت: همه ما بايد شكر گذار اين نعمت بزرگ باشيم.
نماينده كميته امداد حضرت امام خميني(ره) نيز در اين مراسم در سخناني ضمن تقدير از اقدام شايسته كاركنان دانشگاه حضرت معصومه(س) ابراز اميدواري كرد: اين قبيل اقدامات مورد رضايت حضرت ولي عصر(عج) و روح بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي قرار گيرد.


شومال در ادامه با بيان اينكه به لطف خداوند سفره اطعام ايتام در ماه مبارك رمضان توسط خيرين استان برگزار مي گردد اظهار داشت: كميته امداد حضرت امام خميني(ره)قم توانسته است به همت خيرين استان رتبه اول را در سطح كشور كسب كند.
وي در ادامه افزود: با كمك خيرين و اهتمام مسؤلين ذيربط توانسته به هريك ايتام مستمري 175 هزار توماني در هر ماه تخصيص دهيم كه اين مبلغ به نسبت رقم مناسبي است.
گفتني است: در اين مراسم يك¬صد نفر از خانواده ايتام تحت پوشش كميته امداد حضرت امام خميني(ره) حضور داشتند.
شايان ذكر است: اهداي هديه اي به رسم يادبود به هريك از ايتام و اجراي برنامه هاي شاد و مفرح در قبل و بعد از افطار از جمله بخش هاي اين مراسم معنوي بود.
پايان خبر
94/04/09تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد