بيانيه دانشگاه حضرت معصومه(س) در خصوص روز جهاني قدس

در آستانه جمعه پاياني ماه مبارك رمضان و روز جهاني قدس روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) با صدور بيانيه اي از همگان جهت شركت در راهپيمايي با شكوه اين روز دعوت كرد.

متن كامل اين بيانيه بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
سي و شش سال از يادگار بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) در نامگذاري جمعه آخر ماه مبارك رمضان به نام روز جهاني قدس سپري شد.
يادگار ارزشمندي كه نام و ياد و پرچم فلسطين مظلوم را براي هميشه زنده و افراشته ساخت. يادگاري كه هر سال در آستانه آن قرار مي گيريم جنايتكاران عالم را به لزره مي اندازد. روز جهاني قدس روز فرياد زدن بر سر ظالمان متجاوز صهيونيستي و همراهان آنان است. روز جهاني قدس روز يكپارچگي براي دفاع از ملتي است كه از سر مظلوميت گرفتار حيوان صفتاني است كه جز به خونخواري و فتنه انگيزي در عالم نمي انديشند.
درود خدا و رسول مكرم اسلام(ص) بر آن ابر مرد آسماني كه با درايت خود پرچم ظلم ستيزي را بلند كرد و سلام بر ملتي كه در دفاع از مظلومان و ستمديدگان عالم لحظه اي درنگ نمي كنند.
ملت بزرگ و تاريخ سازي كه هر جا احساس تكليف نمايد در صحنه حاضر است. ملتي كه خروش آنان همواره لرزاننده پايه هاي سلطه نامشروع استكبار و صهونيست بوده است.
طي اخبار رسيده رژيم اشغالگر قدس شريف امسال نيز همانند ساليان گذشته در آستانه اين روز سترگ تاريخي با تنگ نمودن حلقه محاصره بيت المقدس و حمله به مسلمانان روزه دار باز هم خوي توحش خود را به نمايش گذاشته و علاوه بر آن با فتنه انگيزي از ميان كشورهاي ساده لوح منطقه آتش تفرقه و نفاق را شعله ور ساخته است.
به درستي كه رد پاي اين غده سرطاني را در هر فتنه اي در منطقه مي توان ديد. گروهك هاي تروريستي نظير داعش و. ساخته و پرداخته همان غده سرطاني است. آن دست جنايتكاري كه امروز كودكان و غير نظاميان يمن را به خاك و خون كشيده و شهادت مي رساند، از آستين همين جنايتكار بلند مي شود.
بر اين مبنا، ما رژيم صهيونيستي را خطري بزرگ براي عالم و بلايي بر جان بشريت دانسته و بر تداوم مبارزه با اين رژيم سفاك تا نابودي آن ان شاء الله تأكيد مؤكد داريم.
همچنين به پيروي از پير مراد خود حضرت امام خميني(قدس سره الشريف) همراه و همگام و همدل مردم روزه دار ايران اسلامي و ديگر آزادي خواهان جهان در راهپيمايي شكوهمند اين روز حضوري گسترده و فعال خواهيم داشت و از عموم جامعه دانشگاهي دعوت به عمل مي آوريم تا در اين مراسم عبادي سياسي شركت نمايند.
به اميد آزادي قدس شريف و نابودي رژيم صهيونيستي و ساير ظالمين عالم
پايان خبر
94/04/15
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد