ديدار اعضاي هيأت مديره بنياد خيرين با حجت الاسلام و المسلمين شهرستاني

صبح امروز همزمان با ميلاد باسعادت حضرت امام علي ابن موسي الرضا(ع) اعضاي هيأت مديره بنياد خيرين حامي دانشگاه حضرت معصومه(س) به ديدار حجت الاسلام و المسلمين حاج سيد جواد شهرستاني رفتند.

در اين ديدار دكتر باقري ثالث، رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در سخناني ضمن تبريك اين ايام فرخنده و تقدير از حمايت هاي هميشگي نماينده مرجع عاليقدر حضرت آيت الله العظمي سيستاني از دانشگاه حضرت معصومه(س) اين حمايت ها را منشاء خير و بركت براي اين دانشگاه دانست.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه با اشاره به راه اندازي بنياد خيرين حامي دانشگاه حضرت معصومه(س) هدف از تأسيس اين بنياد را ساماندهي حمايت هاي خيرين و معتمدين استان از اين دانشگاه دانست.
وي در ادامه بسترهاي به وجود آمده در دانشگاه را مناسب ارزيابي نموده و افزوند: اين دانشگاه تلاش نموده ضمن فراهم آوردن محيطي امن و اخلاقي براي دانشجويان كيفيت آموزشي مطلوبي را نيز براي آنان ايجاد نمايند.
دكتر باقري ادامه داد: خوشبختانه ثمره اين تلاش ها دانش آموختگي پنچ دوره از دانشجوياني است كه در دانشگاه حضرت معصومه(س) تحصيل نموده و بيش از 70 درصد آنان در مقاطع بالاتر و در بهترين دانشگاه هاي كشور تحصيل نموده اند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمين شهرستاني ضمن ابراز خرسندي از راه اندازي اين بنياد و به ويژه حضور شخصيت هايي همچون حضرت آيت الله نظري منفرد در جمع اعضاي هيأت مديره آن كه موجب اين امر خواهد گرديد كه مسير راه به درستي پيموده شود.
ايشان در ادامه افزود: براي ما همواره موجب افتخار بوده و هست تا بتوانيم در حل  گره هاي و مشكلات استان سهيم باشيم.
نماينده حضرت آيت الله العظمي سيستاني در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به ضرورت حركت هاي گام به گام اظهار داشت: مؤسسه آل البيت(ع) در ابتداي تأسيس صرفاً مكاني بسيار كوچك با تعداد نيرويي محدود بود اما امروز به لطف خدا و تلاش گام به گام اين مؤسسه شعب متعددي در ايران و خارج از ايران دارد.
حجت الاسلام و السملمين شهرستاني در ادامه سخنان خود با اشاره به اولويت بندي صورت گرفته جه پروژه هاي خيرساز اين اولويت بندي را بسيار مناسب دانسته و وعده داد: به عنوان گام اول مبلغ يك ميليارد ريال جهت آغاز به كار عمليات احداث خوابگاه دانشجويي به اين دانشگاه كمك نمايد.
رييس مؤسسه آل البيت(ع) اظهار اميدواري كرد: اين كمك بتواند مقدمه اي براي رفع نيازهاي دانشگاه در عرصه هاي مختلف باشد.
پايان خبر
94/06/04تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد