دومين نشست هيأت مديره بنياد خيرين حامي دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد

عصر روز گذشته دومين نشست هيأت مديره بنياد خيرين حامي دانشگاه حضرت معصومه(س) در محل دفتر اين بنياد برگزار شد.

در اين نشست كه همزمان با افتتاح اين دفتر برگزار شد ابتدا دكتر باقري ثالث ضمن قدرداني از حمايت هاي خيرين در تشكيل و راه اندازي اين بنياد، شور و نشاط و همدلي آنان با دانشگاه را مايه دلگرمي دانست و افزود: به طور حتم همه خيريني كه به نوعي از اين دانشگاه حمايت مي كنند، در روند رو به جلوي دانشگاه سهيمند.
سپس مهدي اسكندري مديرعامل بنياد نيز در سخناني با اشاره به انسجام تشكيلاتي بنياد اظهار داشت: به لطف خداوند متعال و با عنايت كريمه اهل بيت(س) كليه امور اداري مقدماتي از قبيل تشكيل مجمع عمومي، انتخاب اعضاي هيأت امناء و  هيأت مديره در كوتاه ترين زمان و در عين حال كاملاً منطقي و منطبق بر قانون صورت گرفت.
وي در ادامه ضمن اشاره به اساسنامه بنياد، كليت اين اساسنامه را مناسب دانست و در عين حال خاطرنشان كرد: بايستي اعضاي هيأت امناء و هيأت مديره ضمن بررسي دقيق اساسنامه، در جهت رفع كاستي هاي احتمالي آن پيشنهادات خود را ارائه كنند.
در ادامه اين نشست آرم پيشنهادي بنياد به تصويب اعضاي هيأت مديره رسيد و مقرر شد تا وب سايت بنياد نيز به زودي را اندازي شود.
همچنين بانك قرض الحسنه مهر ايران جهت افتتاح حساب بنياد و ذخيره كمك هاي مردمي تعيين گرديد.
در بخش ديگري از اين نشست، اولويت پروژه هاي خير ساز دانشگاه بقه بحث و تبادل نظر گذاشته و در نهايت مقرر شد: ساخت خوابگاه دانشجويي، مسجد و سالن تربيت بدني به ترتيب جزء اولويت پروژه هاي خير ساز قرار گيرد.
در بخش اين نشست حاج حسن مسبح به عنوان باني اصلي ساخت مسجد دانشگاه حضرت معصومه(س) تعيين گرديده و بنا شد پس از رايزني  تن از مراجع عاليقدر تقليد كلنگ احداث اين پروژه به زودي به زمين بخورد.
پايان خبر
94/05/31تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد