مراسم جشن ميلاد امام رضا(ع) و گرامي داشت روز كارمند در دانشگاه برگزار شد

ظهر امروز مراسم جشن ميلاد حضرت امام علي ابن موسي الرضا(ع) و  گرامي داشت  روز كارمند در مجموعه يك صد هكتاري دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد.

در اين مراسم دكتر علي رضا باقري ثالث در سخناني ضمن تبريك ميلاد با سعادت امام رضا(ع) و گرامي داشت هفته دولت اين مراسم را فرصتي دانست تا از زحمات و تلاش هاي خستگي ناپذير كاركنان دانشگاه تقدير به عمل آورد.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه با اشاره به شرايط فوق العاده خاص دانشگاه در ماه هاي اخير و به واسطه انتقال به سايت اصلي دانشگاه اظهار داشت: اين كار بسيار مهم و بسيار خطير تنها در سايه همدلي تمامي كاركنان و عوامل دانشگاه امكان پذير است.
وي انتقال به مجموعه يك صد هكتاري دانشگاه را موجب گشايش در روند توسعه رو به جلوي دانشگاه دانست و افزود: براي كليه تصميم گيران و مسؤلان دانشگاه كمبودها و مشكلات اين مجموعه كاملاً روشن است لكن به رغم همه اين كمبودها و كاستي ها، مصمم به انتقال دانشگاه به سايت اصلي خود در مهرماه سال جاري هستيم و به يقين هيچ خللي مانع اجراي اين تصميم نخواهد گرديد.
دكتر باقري ثالث ادامه داد: از ابتداي فصل تابستان عمليات انتقال دانشگاه به سايت اصلي خود آغاز شده  و به تدريج تا زمان آغاز سال تحصيلي كليه بخش هاي دانشگاه به سايت اصلي منتقل خواهندشد.
وي مكان سابق دانشگاه را صرفاً به منظور تشكيل برخي كلاس هاي آموزشي دانست و افزود: تا زمان تأمين برخي زيرساخت هاي مورد نياز در اين مجموعه، از مكان قبلي صرفاً براي تشكيل برخي كلاس هاي آموزشي استفاده خواهدشد.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در عين حال اظهار اميدواري كرد: هر چه سريع تر و تا قبل از اتمام نيم سال اول سال تحصيلي جديد بتوانيم به طور كامل به اين مجموعه منتقل گرديم.
لازم به ذكر است: سخنراني مذهبي، برگزاري مسابقه و مولودي از بخش هاي اين مراسم بود.
پايان خبر
94/06/04
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد