بازديد رييس و اعضاي هيأت رييسه دانشگاه علوم پزشكي قم از دانشگاه

پيش از ظهر امروز دكتر ابوالفضل ايراني خواه رييس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات درماني استان قم به همراه اعضاي هيأت رييسه اين دانشگاه از مجموعه جديد الاحداث دانشگاه حضرت معصومه(س) بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) دكتر علي رضا باقري ثالث در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از همجواري دانشگاه حضرت معصومه(س) با پرديس دانشگاه علوم پزشكي اظهار داشت: تعامل هر دو مجموعه در حوزه مسائل مختلف عمراني در سال هاي اخير به گونه اي بوده است كه مسؤلين استان اين دو مجموعه را يكي مي دانند.
وي ادامه داد: اميدواريم با انتقال پرديس آموزشي دانشگاه علوم پپزشكي قم به شهرك دانشگاهي شاهد تعامل و هم افزايي بيشتر اين دو دانشگاه در راستاي اهداف علمي استان باشيم.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه با اشاره به اجراي طرح تحول نظام سلامت در طول يكي دو سال اخير افزود: خوشبختانه اين طرح در استان قم به بهترين نحو تا كنون به انجام رسيده و علاوه بر آن دانشگاه علوم پزشكي قم خدمات در خور تقديري در سطح استان صورت داده است.
دكتر باقري ثالث در ادامه با اشاره به برخي كمبودهاي موجود در دانشگاه حضرت معصومه(س) اظهار داشت: خوشبختانه دانشجويان فهيم اين دانشگاه با درك شرايط موجود از انتقال دانشگاه به محل جديد الاحداث خود استقبال نموده و رضايت خود را از اين اقدام اعلام مي نمايند.


رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به برخي كمبودهاي موجود زيرساختي با انتقاد از عدم توجه كافي برخي نهادها نسبت به رفع اين زيرساخت ها اظهار داشت: متأسفانه در برخي حوزه هاي زيرساختي مسؤلين امر منتظر مي ماندند دانشجويان به اين فضا انتقال يابند تا بعد از آن تدبير لازم را اتخاذ نمايند.
دكتر ابوالفضل ايراني خواه نيز در اين بازديد طي سخناني ضمن ابراز خرسندي از فرصت پيش آمده به منظور بازديد از اين دانشگاه به گام هاي بلندي كه دانشگاه علوم پزشكي قم در حوزه سلامت برداشته اشاره كرد و افزود: خوشبختانه با ديدگاه مثبتي كه در دولت فعلي وجود دارد و نيز استعدادي كه در شهر قم به عنوان يكي از پايگاه هاي اصلي علمي كشور است، در صدد هستيم تا اين دانشگاه را به عنوان الگويي مناسب به كشور و حتي در سطح دنيا مطرح نماييم.
وي همچنين ابراز اميدواري كرد: اين دو دانشگاه دست در دست هم گام هاي مؤثري در جهت اهداف علمي كشور بردارند.
دکتر ایرانی خواه افزود: ضمن قدرداني از مسؤلین استانی به ویژه شخص استاندار محترم به جهت كمك به تحقق اهداف آموزش عالی استان از ايشان انتظار داريم دقت نظر بیشتری نسبت به حل مسائل مراكز آموزش عالي داشته باشند تا با همکاری هم بتوانیم در جهت پیشرفت استان قدم برداریم.
پايان خبر
94/08/26تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد