بازديد مشاور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور از دانشگاه حضرت معصومه(س)

پيش از ظهر امروز دكتر علي محمدي مشاور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور با حضور در محل جديد الاحداث دانشگاه حضرت معصومه(س) ضمن بازديد از پروژه هاي در دست احداث دانشگاه با رييس و مسؤلين اين دانشگاه ديدار و گفت و گو كرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) در اين بازديد دكتر علي رضا باقري ثالث رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در سخناني با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته به منظور تأمين فضاي مناسب براي تحصيل دانشجويان اين دانشگاه، تأسيس دانشگاه حضرت معصومه(س) را يكي از ثمرات انقلاب اسلامي دانست و افزود: حال كه فرصت تحصيل تعدادي از دانشجويان دختر كشور در اين دانشگاه ايجاد گرديده، مي بايست همه مسؤلين اعم از مسؤلين ملي و استاني تلاش نماييم تا شرايط مطلوبي براي تحصيل اين دانشجويان ايجاد نماييم.
وي با اشاره به تكميل روند ساخت دانشكده علوم انساني دانشگاه و بهره برداري از آن از مهرماه سال جاري اظهار داشت: سعي شده است اين ساختمان را با كيفيت مطلوبي ساخته و كليه نيازهاي دانشگاه طي چند سال آينده را به خوبي در آن پيش بيني و لحاظ نماييم.
وي در پايان ضمن قدرداني از رييس و مسؤلين سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قم در حمايت از دانشگاه حضرت معصومه(س) اظهار اميدواري كرد: با حمايت جدي مسؤلين سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور به زودي شاهد افتتاح و بهره برداري از پروژه هاي سلف سرويس و سازمان مركزي دانشگاه باشيم.


دكتر علي محمدي نيز در جريان بازديد از دانشگاه روند پيشرفت پروژه هاي عمراني دانشگاه را بسيار مطلوب دانست و اظهار داشت: مجموعه دولت و به ويژه سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور در تلاشند براي پروژه هاي عمراني به نحوي تأمين اعتبار نمايند تا دستگاه هاي ذيربط بتوانند مطالبات خود به پيمانكاران پرداخت نمايند.
وي با بيان اينكه سازمان متبوعش اين آمادگي را دارد تا در صورت افتتاح و بهره برداري از پروژه هاي نيمه تمام سفر رياست جمهوري طي دهه فجر امسال حمايت ويژه نمايد اظهار داشت: در اين صورت مشكل كسري اعتبارات دانشگاه را تا حدي زيادي مرتفع مي نماييم.
در پايان اين نشست مقرر شد تا پروژه هاي سلف سرويس و سازمان مركزي دانشگاه حضرت معصومه(س) كه در رديف مصوبات سفر رييس جمهوري به قم است تا دهه فجر امسال به دست يكي از مقامات ارشد نظام افتتاح و به بهره برداري رسد.
پايان خبر
94/09/03تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد