ديدار مديركل روابط عمومي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با رييس دانشگاه

بعد از ظهر امروز دكتر مهدخت بروجردي علوي مديركل روابط عمومي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با حضور در دانشگاه حضرت معصومه(س) و بازديد با رييس اين دانشگاه نيز ديدار و گفت و گو كرد.

.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) دكتر علي رضا باقري ثالث در اين ديدار ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي دانشگاه اظهار اميدواري كرد: در صورت تأمين اعتبارات مورد نياز اين دانشگاه به دانشگاهي شايسته نام آن و در شأن دانشجويان اين دانشگاه تبديل شود.

وي كاهش چشمگير دغدغه هاي اخلاقي و قرار گرفتن در محيطي كاملاً امن را از ويژگي هاي اين دانشگاه دانست و خاطر نشان كرد: به رغم تمامي اين مزيت ها عده اي همواره با جبهه گرفتن در مسير توسعه دانشگاه هاي تك جنسيتي، خواستار ادغام اين چنين دانشگاه هايي هستند.

رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه سخنان خود با اشاره به تأكيد مراجع عظيم الشأن تقليد مبني بر اطلاع رساني و تبليغ چنين دانشگاه هايي براي تحصيل دانشجويان دختر افزود: حسب تأكيد مراجع عظيم الشأن تقليد مجموعه روابط عمومي دانشگاه و نيز مجموعه روابط عمومي وزارت متبوع مي بايست تبليغاتي در خور شأن اين مركز دانشگاهي برنامه ريزي و اجرا نمايند.

دكتر مهدخت بروجردي علوي نيز در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از حضور در دانشگاه حضرت معصومه(س) اظهار داشت: اين دانشگاه داراي پتاسيل هاي بسياري به منظور تبديل شدن به يك دانشگاه جامع است.

وي آرامش دانشجويان و تمايل مضاعف آنان براي آموختن مطالب علمي را از ويژگي هاي دانشگاه هاي تك جنسيتي عنوان كرد و افزود: بر همين اساس در سال هاي اخير چندين دانشگاه دولتي دخترانه در كشور تأسيس گرديده است.

.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به برخي انتقادات نسبت به مجموعه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بسياري از اين انتقادات را بي پايه و بر اساس عدم آگاهي و يا گزارش هاي غلط دانست.

دكتر بروجردي علوي در بخش ديگري از سخنان خود وظايف روابط عمومي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و نيز دانشگاه ها و نهادهاي تابعه آن را در پاسخگويي سريع به شبهات و يا اطلاعات نادرستي كه به سمع و نظر مردم مي رسد بسيار خطير و حساس دانسته و اظهار اميدواري كرد: اين مهم به بهترين وجه صورت پذيرد.

وي در پايان از فعاليت هاي سازنده روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) در راستاي انجام مأموريت هاي خود تمجيد كرد.

مديركل روابط عمومي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در ادامه به بازديد از بخش هاي مختلف دانشگاه و از جمله بخش هاي روابط عمومي پرداخت و از نزديك در جريان فعاليت هاي آنان قرار گرفت.

دكتر بروجردي علوي سپس با حضور در سالن همايش هاي دانشكده علوم انساني اين دانشگاه كارگاه آموزشي مهارت هاي ارتباطي را كه به همت انجمن علمي مديريت برنامه ريزي و تدارك شده بود، برگزار نمود.

پايان خبر

94/10/01تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد