پيام نورزوي رييس دانشگاه حضرت معصومه(س)

به مناسبت فرارسيدن سال جديد، دكتر علي رضا باقري ثالث رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) با صدور پيامي اين مناسبت فرخنده را تبريك گفت. متن اين پيام بدين شرح است: 

 

باسمه تعالي

يا مقلب القلوب و الابصار، يا مدبر الليل و نهار، يا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الي احسن الحال

همكاران ارجمند ارجمند دانشگاهي

اسـاتيد معزز، دانشجويان فهيم و كاركنان ارجمنـد:

فرا رسيدن بهار و آغاز سال جديد كه نشان از قدرت لايزال الهي در تحول طبيعت و هر آنچه در آن است را به محضر يكايك شما گراميان تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.

در سالي كه سپري شد، دانشگاه حضرت معصومه(س) به لطف همت والاي كاركنان محترم و همراهي و صبوري اساتيد و دانشجويان فهيم خود با برداشتن گامي بسيار بزرگ در جريان انتقال به مجموعه جديد الاحداث خود به رغم همه كاستي ها، مسير پيشرفت و توسعه خود را هموار نمود.

اين تلاش و همت جهادگونه و عظيم جز در سايه عنايات كريمه اهل بيت(ع) و اعتقاد مجموعه به اينكه اين دانشگاه متعلق به آن وجود نازنين است و همه ما افتخار خادمي اين بانوي بزرگوار را داريم مسير نمي شد.

اجراي ده ها پروژه عمراني آن هم در شرايطي كه مشكلات اقتصادي به شدت بر كشور وارد مي نمايد تحسين همگان را بر انگيخت.

همت در جهت ارتقاي كمي و كيفي فعاليت هاي دانشگاه در ابعاد گوناگون با اولويت ارتقاي فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي در سال جديد در دستور كار دانشگاه طي سال جديد خواهد بود.

در پايان ضمن شكر گزاري به درگاه خداوند متعال به سبب الطاف بيكرانش براي كشور عزيزمان، دانشگاه حضرت معصومه(س)  و يكايك شما بزرگواران در سال 1395 كه به فرموده رهبر معظم انقلاب سال «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» نامگذاري شده است، سالي بسيار پر بركت توأم با استمرار توفيق و مملو از معنويت آرزو مندم.

علي رضا باقري ثالث

رييس دانشگاه حضرت معصومه (س) 

نوروز 1395 تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد