نهمين نشست هيأت مديره بنياد خيرين حامي دانشگاه برگزار شد

نهمين نشست هيأت مديره بنياد خيرين حامي دانشگاه حضرت معصومه(س) شامگاه گذشته در محل دفتر اين بنياد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) در اين نشست مهندس سيدحسن رضوي رييس هيأت مديره بنياد طي سخناني ضمن تبريك فرا رسيدن سال جديد اظهار داشت: در سالي كه توسط مقام معظم رهبري به عنوان سال «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» نامگذاري گشته و مسؤلين دولت خدمتگزار نيز از ابتداي سال تلاش ها و برنامه ريزي هاي گسترده اي  كرده اند شاهد گشايش در اوضاع اقتصادي كشور باشيم.

رييس هيأت مديره بنياد خيرين حامي دانشگاه در ادامه سخنان خود با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته در دانشگاه حضرت معصومه(س) اظهار اميدواري كرد: در سال جديد اعتبارات مورد نياز دانشگاه تا حد زيادي تأمين و روند رشد اين مركز علمي همچنان شتابان طي شود.

وي در ادامه ضمن قدرداني از همكاري و همراهي كليه عوامل اين بنياد در سال گذشته اعم از اعضاي مجمع عمومي، هيأت امناء، هيأت مديره و مديرعامل گفت: اميدواريم اين همراهي همچنان در سال جديد ادامه داشته و در اين سال شاهد آغاز به كار پروژه هاي خير ساز در دانشگاه حضرت معصومه(س) باشيم.

در ادامه اين نشست رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) نيز در سخناني ضمن تبريك سال جديد و تقدير از حضور اعضاي بنياد در جلسات متعدد در طي سال گذشته، همراهي عوامل بنياد را مايه دلگرمي و افزايش انگيزه در دانشگاه دانست و گفت: بنياد خيرين امروز پشتوانه محكمي براي دانشگاه حضرت معصومه(س) به شمار مي رود.

وي در ادامه با اشاره به روند احداث سالن تربيت بدني دانشگاه گفت: اين پروژه با اعتبار اوليه اي كه خير بزرگوار حضرت حجت الاسلام و المسلمين حاج سيد جواد شهرستاني تأمين نمودند، آغاز به كار كرد و هم اكنون علاوه بر اسكلت بندي، بخش عمده اي از ديوارهاي آن تكميل شده است و در بازديدي كه مديركل طرح هاي عمراني وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از اين پروژه داشت، وعده داد: با تخصيص 10 ميليارد ريال اعتبار در سال جديد، هر چه سريع تر اين پروژه افتتاح و به بهره برداري رسد. 

مهدي اسكندري مدير عامل بنياد نيز طي سخناني ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته از انجام مقدمات امور مربوط به ثبت بنياد خبر داد و افزود: با تكميل مدارك مورد نياز اين بنياد به زودي رسماً ثبت خواهد شد.

وي در ادامه با اشاره به جلسات برگزاري جلسات متعددي كه با خير بزرگوار حاج حسن مصبح و نماينده ايشان برگزار شده است اظهار داشت: تا كنون بيش از پنج جلسه به منظور هماهنگي هاي لازم با اين خير و نماينده وي برگزار و توافقاتي در خصوص ساخت مسجد دانشگاه حضرت معصومه(س) صورت گرفته است.

وي با اشاره به سبقه اين خير بزرگوار در ساخت مسجد به مسجد حضرت امام صادق(ع) واقع در منطقه فرهنگيان قم اشاره كرد و افزود: انصافاً خدمات ايشان در ساخت اين مسجد و ساير مساجدي كه با حمايت ايشان ساخته شده است، شايسته قدرداني است. البته قطعاً اين خدمكات ارزشمند در درگاه الهي مأجور است.

مهدي اسكندري ادامه داد: حال پس از انجام جلسات مقدماتي، منتظر تشكيل جلسه جمع بندي نهايي هستيم.

در ادامه جلسه شركت كنندگان بررسي دستورات جلسه پرداخته و در اين خصوص با يكديگر به بحث و ارائه نظر پرداختند.

پايان خبر تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد