پيام رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) به مناسبت هفته معلم

به مناسبت فرارسيدن دوازدهم ارديبهشت ماه، سالروز شهادت علامه شهيد مرتضي مطهري(ره) و هفته معلم، دكتر علي رضا باقري ثالث در پيامي اين روز را گرامي داشته و به روان پاك اين شهيد والامقام درود فرستاد. متن كامل اين پيام بدين شرح است.

بسم الله الرحمن الرحيم
من علمي حرفاً، فقد صيرني عبدا
دوازدهم ارديبهشت ماه سالروز شهادت علامه شهيد مرتضي مطهري(ره) به واقع روز تكريم و تجليل از علم و علم اندوزي، خرد و خرد و خرد ورزي است.
همه ساله جويندگان طريق علم و دانش به پاس تلاش هاي خستگي ناپذير معلمين و استادان كشور اين روز و هفته با شكوه را گرامي داشته و اين همه از خودگذشتگي را ارج نهاده و پاس مي دارند.
كشور عزيز ما كه در راه پيمودن مسير توسعه و پيشرفت همه جانبه و پايدار قرار گرفته است، نيازمند تلاش هاي مجاهد گونه استادان مبرز و كار بلدي است تا در كشاكش با دشمنان قسم خورده ميهن عزيزمان از بروز هر گونه خدشه و آسيب به اين سرزمين جلوگيري نمايند.
بدون ترديد اكنون كه در سال اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل قرار گرفته ايم، با نگاهي به راهبردها و سياست هاي اقتصاد مقاومتي به درستي روشن خواهيم شد كه علم و علم اندوزي از جايگاهي ارزشمند و ارزنده برخودار است و اين مهم جز در سايه تلاش استادان و معلمين فداكار كشور در زمينه توليد علم و استقلال علمي محقق نمي شود.
در اين مجال، بر خود لازم مي دانم به سهم خود ضمن تبريك اين روز با شكوه به محضر استادان و معلمان خدوم و زحمت كش كشور به ويژه استادان فرهيخته و توانمند دانشگاه حضرت معصومه(س)، سعي وافر و جديت مثال زدني آنان را ستايش نموده و به پيشگاه يكايك اين بزرگواران اداي احترام نمايم.
از درگاه خداوند متعال عزت و توفيق روز افزون همه استادان گرانقدر را مسألت مي نمايم.
علي رضا باقري ثالث
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س)
95/02/12تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد