ضيافت افطاري جمعي از ايتام در دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد

ضيافت افطاري جمعي از ايتام تحت پوشش اداره كل بهزيستي استان قم شامگاه گذشته در دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) در اين ضيافت كه توسط كاركنان هيأت علمي و غيرهيأت علمي خيّر دانشگاه برگزار شد، حضرت آيت الله مصطفوي نيا به نمايندگي از جمع ميزبان طي سخناني ضمن اشاره به بركات ماه مبارك رمضان و فيوضات برپايي ضيافت افطاري خطاب به حاضرين گفت: شما عزيزان امروز مهمان سفره كريمه اهل بيت (ع) هستيد چرا كه اين دانشگاه متعلق به آن وجود نازنين است و كاركنان اين دانشگاه امروز افتخار پيدا كردند تا ميزبان شما باشند.
استاد اخلاق حوزه علميه قم در ادامه سخنان خود خطاب به شركت كنندگان اظهار داشت: توصيه بنده به عنوان پدر معنوي شما اين است كه تا مي توانيد از گناه پرهيز نماييد.


حضرت آيت الله مصطفوي نيا در بخش پاياني سخنان افزود: يقين داشته باشيد كه خداوند متعال خيلي شما را دوست دارد و شما را در رسيدن به خواسته هايتان ياري مي كند. لكن شما بايستي حوائج خود را به ويژه در اين ماه مهماني خدا طلب نماييد.
پيش از سخنان حضرت آيت الله مصطفوي نيا نماز جماعت مغرب به امامت وي اقامه و سپس ضيافت افطاري در فضاي پرشور و مملو از مهرباني و عطوفت برگزار شد.
اجراي برنامه شاد توسط حميد لاجوردي از مجريان كودك سيماي استاني نور نيز بخش ديگري از اين مراسم بود.
اهداء هدايا به كليه شركت كنندگان نيز پايان بخش اين مراسم بود. لازم به ذكر است: در اين مراسم به هيچ عنوان از اعتبارات دولتي هزينه نشده و تمامي هزينه ها توسط كاركنان در قالب خيريه تأمين شده بود.
پايان خبر
95/03/25تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد