ضيافت افطاري خانواده كاركنان دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد

شامگاه گذشته و در بيست و هشتمين روز از ماه مبارك رمضان ضيافت افطاري خانواده كاركنان دانشگاه حضرت معصومه(س) در مجتمع تفريحي پرديس روستاي ميم  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) دكتر علي رضا باقري ثالث در اين مراسم طي سخناني اظهار داشت: ما در سال گذشته سال استراتژيكي در دانشگاه پشت سر گذاشتيم و همكاران به واسطه انتقال دانشگاه به سايت اصلي خود متحمل زحمات و فشارهاي بسياري شدند.
وي ادامه داد: اكنون يك سال است كه در مجموعه جديد الاحداث دانشگاه پذيراي دانشجويان بوده و به رغم برخي دشواري ها اين سال سپري نموديم.
دكتر باقري ثالث در ادامه سال 1395 را سال بهتري براي دانشگاه دانست و افزود: در سال جاري مي بايست تثبيت دانشگاه را دنبال نماييم.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه سخنان خود با اشاره به برخي تنگناهاي دانشگاه در سال گذشته گفت: آخرين تخصيصي كه در حوزه عمراني داشتيم مربوط به سال گذشته در چنين روزهايي بود و تا پايان سال هيچ اعتبار عمراني به دانشگاه تخصيص نيافت.
وي در عين حال اظهار اميدواري كرد: با تخصيص اعتبارات عمراني سال جاري، روند احداث پروژه سازمان مركزي، سالن غذاخوري و سالن تربيت بدني مجدداً از سر گرفته خواهدشد.
دكتر باقري ثالث افزود: همان طور كه مستحضر هستيد احداث پروژه خوابگاه دانشجويي نيز توسط يكي از اعضاي بنياد خيرين حامي دانشگاه پذيرفته شده و عمليات اجرايي آن به زودي آغاز خواهد شد.
وي افزود: جلساتي در خصوص احداث مسجد دانشگاه نيز برگزار شده و در همين هفته آينده مجدداً دنبال خواهد شد كه ما اميدورايم ما حصل اين جلسات منجر به ساخت مسجد دانشگاه يكي از مهم ترين ضرورت هاي فضاي موجود است، شود.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در پايان از همكاران خواست تا پيشنهادات خود در زمينه هاي مختلف به منظور كاركرد بهتر مجموعه دانشگاه از طرق مختلف از جمله نظام پيشنهادات ارائه نمايند.


وي در پايان از حضور خانواده هاي كاركنان تشكر و اظهار اميدواري كرد: در آينده شاهد برگزاري بيشتر اين قبيل جلسات باشيم.
پس از سخنان رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) حجت الاسلام و المسلمين آخوندزاده مسؤل نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري  در دانشگاه نيز طي سخناني ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر، اين عيد را از جمله اعياد بزرگ همه مسلمين در جهان دانست.
وي يك ماه روزه داري و عبادت پيشگاه خداوند متعال را سرمايه اي براي دنيا و آخرت انسان دانست و از حاضرين خواست تا با ملازمت و جديت اين سرمايه عظيم را نگهداري نمايند.
حجت الاسلام آخوندزاده در ادامه سخنان خود ضمن قدرداني از اهتمام رييس دانشگاه نسبت به برگزاري اين ضيافت به رغم شرايط نه چندان مطلوب دانشگاه به لحاظ مالي اظهار داشت: خوشبختانه به رغم همه محدوديت هاي موجود، اين مراسم با حمايت رييس دانشگاه و تلاش دست اندركاران آن برگزار شد.
وي برگزاري اين قبيل مراسم ها را در راستاي فعاليت هاي فرهنگي دانشگاه براي خانواده ها بسيار مفيد و سازنده دانست و از حضور پر شور و نشاط خانواده هاي كاركنان در اين ضيافت قدرداني نمود.


گفتني است پس از سخنان مسؤل نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري  در دانشگاه برنامه شاد ويژه كودكان توسط سيدحميد لاجوردي از مجريان توانمند صدا و سيماي مركز قم برگزار شد.
همچنين تجليل از برگزيدگان مسابقات فرهنگي در ماه مبارك رمضان نيز پايان بخش اين مراسم بود.
پايان خبر
95/04/15تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد