حضور دانشگاه حضرت معصومه(س) در قالب غرفه دانشگاهيان نمايشگاه سيماي اميد

همزمان با فرارسيدن هفته دولت، نمايشگاه عملكرد و دستاوردهاي دولت تدبير و اميد در استان قم عصر امروز با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در محل دائمي نمايشگاه هاي استان قم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) در اين نمايشگاه كه سيماي اميد عنوان گرفته، دستگاه هاي شركت كننده به ارائه عملكرد و دستاوردهاي خود در سه سال گذشته پرداختند.
دانشگاهيان استان قم نيز در قالب غرفه مشترك به ارائه گزارش عملكرد و فعاليت هاي خود پرداختند. دانشگاه حضرت معصومه(س) با مشاركت فعال در قالب اين غرفه مشترك دستاوردها و عملكرد خود را ارائه و در معرض ديد افكار عمومي قرار داد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جريان افتتاح نمايشگاه، ضمن بازديد از غرفه دانشگاهيان و آشنايي تا دستاوردها و توانمندي هاي آنان، تلاش دانشگاهيان استان قم در سال هاي اخير را ستود و اظهار اميدواري كرد: با تكيه بر اين توانمندي ها، زمينه كارآفريني و ارتباط با صنعت و دانشگاه در استان قم فراهم شود.
دكتر واعظي همچنين در ادامه از بخش هاي مختلف نمايشگاه بازديد كرد و در مجموع تلاش دستگاه هاي اجرايي استان را مثبت ارزيابي كرد.
پس از بازديد وزير ارتباطات و فناوري ارتباطات  رييس سازمان آموزش و پرورش، مديركل آموزش فني و حرفه اي، رييس ستاد اقامه نماز، مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي از جمله مسؤليني بودند كه در اولين روز از غرفه دانشگاهيان بازديد كردند.
حميد رضا شيخ الاسلام، رييس سازمان آموزش و پرورش استان قم در اين بازديد با اشاره به ظرفيت هاي بسيار خوبي كه در حوزه آموزش عالي استان قم ايجاد گرديده اظهار داشت: سازمان آموزش و پرورش استان تلاش مي كند تا از طريق خدمات مشاوره اي لازم داوطلبين دانشگاه را از ظرفيت هاي آموزش عالي استان مطلع و آنان را به انتخاب اين مراكز ترغيب نمايند.
دكتر احمد عطارنيا، مديركل آموزش فني و حرفه اي استان قم نيز در اين بازديد ضمن تمجيد از فعاليت هاي دانشگاهيان گفت: به نظر مي رسد مسؤلين ارشد استان مي بايست توجه بسيار بيشتري نسبت به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي داشته باشند.
امير طيبي مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم نيز تلاش دانشگاهيان استان در سال هاي اخير را ستودني دانست و خواستار ارتباط هر چه بيشتر دانشگاه ها با مراكز صنعتي استان شد.
وي افزود: نگاه به گزارش آماري ازعملكرد دانشگاه ها و پيشرفت هاي آنان  در سال هاي اخير مايه خوشحالي و مسرت همگان است.
محمد خامه يار رييس ستاد اقامه نماز استان نيز در اين بازديد از تلاش هاي صورت گرفته به منظور ارتقاي جايگاه علمي استان تقدير و تمجيد نمود.
پايان خبر
95/06/02تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد