پيام رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) به مناسبت هفته دولت و روز كارمند

به مناسبت فرارسيدن هفته دولت و روز كارمند، دكتر علي رضا باقري ثالث در پيامي ضمن تبريك اين هفته به همه دولتمردان و كاركنان دستگاه هاي اجرايي ، ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر را گرامي داشت. متن كامل اين پيام بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
فرارسيدن هفته دولت مقارن است با سالروز شهادت شهيدان والا مقام رجايي و باهنر كه در ابتدا درود مي فرستم به روان پاك اين دو شهيد بلند مرتبه و نيز همه شهيدان دولت جمهوري اسلامي ايران.
هفته دولت، فرصت مناسبي است به منظور تجليل و تكريم از دولتمردان و كاركنان خدوم دستگاه هاي اجرايي كشور كه بار اصلي اداره كشور را به دوش مي كشند و با خلوص نيت در حال خدمتگزاري به مردم شريف ايران هستند.
همچنين مجالي است تا دولتمردان به بيان خدمات، دستاوردها و عملكرد خويش در دوران مسؤليت بپردازند. چرا كه همه ما همواره بايستي بر خود يادآور گرديم كه مردم، صاحبان اصلي كشور و ولي نعمت ما هستند و آگاهي از خدمات و دستاوردها حق آنان است.
خوشبختانه دولت توانسته است در طي سال هاي اخير و به رغم همه مشكلات و تنگناهاي كشور در زمينه هاي مختلف از جمله در مسائل اقتصادي، گام هاي مؤثري به منظور پيشرفت و تعالي كشور بردارد.
اينجانب ضمن عرض خسته نباشيد و خدا قوت خدمت تمامي دولتمردان و كاركنان دستگاه هاي اجرايي كشور به ويژه كاركنان تلاشگر دانشگاه حضرت معصومه(س) ، از زحمات و تلاش هاي يكايك آنان قدرداني نموده و هفته دولت و روز كارمند را به يكايك آنان تبريك عرض مي نمايم.
از درگاه خداوند متعال توفيق روزافزون براي خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مسألت مي نمايم .
علي رضا باقري ثالث
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س)  
95/06/04تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد