جلسه پرسش و پاسخ رييس دانشگاه و دانشجويان برگزار شد

پيش از ظهر امروز اولين نشست پرسش و پاسخ رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) با دانشجويان در سال تحصيلي جاري در سالن همايش هاي دانشكده علوم انساني برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) دكتر علي رضا باقري ثالث در اين جلسه ضمن سخناني ضمن تقدير از صبر و شكيبايي دانشجويان فهيم دانشگاه در مواجهه با مشكلات موجود اظهار داشت: البته همكاران بنده در دانشگاه از ماه ها قبل تلاش كردند تا شرايط مناسبي جهت اسكان و تحصيل شما دانشجويان فراهم نمايند كه اين امر به لطف خدا محقق شد هر چند كه كمبودها و اشكالاتي در كار وجود دارد كه مي بايست در يك زمان معقول مرتفع شود.
وي ادامه داد: انتقال دانشگاه به مجموعه اصلي خود مصادف شده با مشكلات مالي و اقتصادي جدي كشور كه اين امر با پيگيري هاي صورت گرفته تا حد زيادي سعي شده رفع و امكانات حداقلي فراهم شود.
دكتر باقري ثالث در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به احداث خوابگاه فعلي دانشگاه در سال هاي گذشته گفت: به دليل عدم امكان استفاده از اين ساختمان  در طي سال هاي گذشته  در روند تجهيز و اسكان با مشكلاتي مواجه شديم كه كار را سخت و زمان زيادي را مي طلبيد كه امروز به لطف خدا اكثر مشكلات آن حل شده است.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه سخنان خود با اشاره به بازديد معاون وزير و رييس سازمان امور دانشجويان از دانشگاه و تخصيص اعتبار تجهيز و بهسازي اين ساختمان از وي و رييس صندوق رفاه دانشجويان تقدير كرد و گفت: اگر در اين شرايط سخت مالي حمايت آنان نبود، قطعاً مشكلات ما امروز خيلي بيشتر بود.
وي در پايان با بيان اينكه تلاش بسياري صورت گرفته تا مشكلات موجود حل شود، اظهار اميدواري كرد: به زودي روشنايي معابر، سالن بدن سازي، اتاق مطالعه و كارگاه رايانه خوابگاه ايجاد و به بهره برداري رسد.
پس از سخنان دكتر باقري ثالث دانشجويان حاضر به طرح مباحث و ديدگاه هاي خود در زمينه هاي مختلف پرداختند.
سرويس هاي اياب و ذهاب، وضعيت آنتن دهي خطوط تلفن همراه، قطعي و يا سرعت كم اينترنت، ضرورت تجهيز اتاق مطالعه در خوابگاه، كيفيت تدريس برخي اساتيد، كيفيت غذا و خدمات بوفه و رستوران از اهم مواردي بود كه دانشجويان در سخنان خود به آن پرداختند و توضيحات رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) را در اين موارد شنيدند.
پايان خبر
95/08/19تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد