بازديد رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) و همراهان از خوابگاه دانشجويي

چهارشنبه شب 20 آذر ماه 92 دكتر علي رضا باقري ثالث به همراه دكتر حسن زارعي متين مشاور آموزشي پژوهشي و بهنام خلعتبري مشاور اداري مالي و طرح و برنامه دانشگاه با حضور در خوابگاه دانشجويي با دانشجويان ديدار كردند.

در اين ديدار كه تا پاسي از شب ادامه يافت، رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) و همراهان ضمن گفت و گو با دانشجويان در جريان مشكلات آنان قرار گرفته و پاسخ گوي سؤالات و يا انتقادات دانشجويان بودند.
دكتر باقري پس از اين ديدار در گفت و گويي اين ديدار را بسيار مفيد و سازنده توصيف كرد.
وي هم چنين افزود: به لطف خداي متعال و نيز عنايت حضرت معصومه(س) مشكلات بسياري از دانشجويان حل شده و يا قابل حل است.
بهنام خلعتبري، مشاور اداري مالي دانشگاه در گفت و گويي فضاي اين ديدار را بسيار مثبت و قابل قبول توصيف كرد.
وي در بيان گزارشي از اين ديدار گفت: عمده مسائلي كه توسط دانشجويان مطرح گرديد، در حوزه رفاهي و آموزشي است.
وي انتقاد از كيفيت غذا، خدمات رستوران، شهريه خوابگاه ، كمبود فضاهاي عمومي خوابگاه، اشكالاتي در كلاس ها و. را ازجمله انتقادات دانشجويان عنوان كرده و افزود: سعي مي شود سياري از مسائل مطرح شده به زودي مرتفع شود.
وي هم چنين برگزاري اردوي مشهد توسط بسيج دانشجويي و با مشاركت 50 درصدي دانشگاه را از وعده هاي رييس دانشگاه در اين بازديد برشمرد.
گفتني است: دكتر باقري ثالث در هر نيم سال تحصيلي به بهانه روز دانشجو و هفته خوابگاه ها از خوابگاه دانشجويي بازديد مي كند.
حاشيه هاي بازديد رييس دانشگاه و همراهان از خوابگاه دانشجويي
-    در اين بازديد، بنا به خواسته شماري از دانشجويان و با دستور رييس دانشگاه كليه دوربين ها و ابزارهاي خبر رساني از محل برگزاري اين ديدار خارج گرديد.
-    يكي از دانش آموختگان دانشگاه در اين بازديد طي سخناني فضاي دانشگاه حضرت معصومه(س) را از ساير دانشگاه ها سالم تر و كيفيت خدمات رساني مناسب تر توصيف كردند.
-    به نظر مي رسيد پاسخ هاي رييس دانشگاه براي عمده دانشجويان قانع كننده بود چرا كه انتقاد گروه اندك واكنش ساير دانشجويان را به همراه داشت.
-    اظهارات رييس دانشگاه موجب وجد و شادي دانشجويان شده بود به گونه اي كه اين سخنان با تشويق هاي مكرر حضار مواجه مي شد.
-    فضاي بسيار صميمي ميان مسؤولان دانشگاه و دانشجويان بچشمگير بود.تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد