مراسم معارفه معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا آخوند زاده به عنوان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت معصومه (س) در مراسمي كه بعداز ظهر روز چهارشنبه 20 آذر ماه در سالن همايش هاي امام علي(ع) برگزار شد، رسماً مشغول به كار شد

در اين مراسم كه جمع زيادي از كاركنان، اعضاي هيأت علمي و دانشجويان حضور داشتند دكتر علي رضا باقري ثالث رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در سخناني به تببين نقش و جايگاه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها پرداخت
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه سخنان خود اظهار داشت: ايجاد نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه يكي از خواسته هاي مهم دست اندركاران در طي سال هاي اخير بوده است.
وي افزود: از زمان مسؤوليت دكتر قمي در نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و پس از آن در زمان مسؤوليت حجت الاسلام و المسلمين محمديان همواره در حال رايزني به منظور ايجاد اين نهاد مقدس در دانشگاه حضرت معصومه(س) بوده ايم كه به لطف خدا در طول دو سال گذشته نمايندگي نهاد در دانشگاه ايجاد شده بود و امروز شاهد ارتقاي تشكيلاتي اين دفتر در دانشگاه مي باشيم.
دكتر باقري ثالث در بخش پاياني سخنان خود ضمن تمجيد از شخصيت و روحيه حجت الاسلام و المسلمين آخوندزاده حضور وي را در دانشگاه حضرت معصومه(س) مغتنم شمرده و افزود: وي البته در طول ساليان گذشته نيز در همكاري با اين دانشگاه و در مواجهه با خواست هاي اين دانشگاه همواره مثمر ثمر بوده است.
در ادامه اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين دكتر محمد مهدي كرمي نيز در سخناني اظهار امیدواری کرد: حضور معاون نهاد مقام معظم رهبری در این دانشگاه گامی در راستای وحدت حوزه و دانشگاه باشد که به رضایت حضرت حق منجر شود.
ريیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان قم ارتقاء معرفت دینی در دانشگاه‌ها را اصلی‌ترین وظیفه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبری دانست.
وی تأکید کرد: هیچ یک از دانشگاه‌های ما اسلامی نیستند بلکه در صدد اسلامی کردن آنها هستیم و این امر تنها با وحدت حوزه و دانشگاه صورت می‌گیرید.
دکتر کرمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: دفاتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبری تنها دفاتر ایشان نیست بلکه دفاتر حوزه در دانشگاه‌ها می‌باشد که با این تفسیر رسالت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبری دانشگاه‌ها سنگین‌تر و حساس‌تر می‌شود.
وی ابراز امیدواری کرد: شاهد حضور نمایندگان مقام معظم رهبری در تمام دانشگاه‌ها باشیم.

در بخش ديگري از مراسم بهنام خلعتبري مشاور اداري مالي و طرح و برنامه رييس دانشگاه در سخناني ضمن قرائت حكم مسؤوليت حجت الاسلام و المسلمين آخوندزاده به تببين دستاوردهاي دانشگاه در طول ساليان اخير پرداخت.
در این حکم آمده است :با عنایت به تجارب ارزشمند و سوابق درخشان حضرت عالی جهت تسهیل در فعالیت های استانی نهاد به موجب این حکم به عنوان معاون این جانب در دانشگاه حضرت معصومه (س) منصوب می گردید امید است با اتکا به خداوند متعال و با هماهنگی مسؤولان محترم دانشگاه در ایجاد فضای صمیمی و مناسب بین استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه و انجام امور تفویضی  بیش از پیش موفق باشید.
در پايان اين مراسم نيز حجت الاسلام و المسلمين آخوندزاده نيز در سخنان كوتاهي از اظهار محبت رييس دفاتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان قم و نيز از عنايت رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) تقدير كرد.
آخوندزاده خدمت در دانشگاهي كه منتسب به نام با بركت حضرت معصومه(س) است را براي خود افتخار دانسته و اظهار اميدواري كرد: مجموعه فعاليت هايي كه در اين دانشگاه صورت مي گيرد مورد رضايت پروردگار متعال و  با نوي كرامت قرار گيرد.تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد