بازديد مديركل منابع طبيعي استان قم از سايت مركزي دانشگاه

صبح روز سه شنبه 9 بهمن ماه سال جاري مهندس احمد عفتان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم  به همراه تني چند از مديران و كارشناسان آن سازمان از سايت مركزي دانشگاه بازديد كردند.

در اين بازديد كه پيرو هماهنگي مسؤولين دانشگاه و سازمان برگزار گرديد،  در این جلسه طرح تفصيلي فضای سبز دانشگاه ارائه گردیده و درباره گونه های گیاهی قابل استفاده در این طرح بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه کاشت 2000 اصله نهال در فاز اولیه طرح فضای سبز مکان اصلی دانشگاه در مرحله اول توسط سازمان منابع طبيعي استان مورد توافق طرفين قرار گرفت.
در جريان اين بازديد با پيشنهاد مدیر کل منابع طبیعی استان مقرر گرديد، کاشت این نهال ها همزمان با مراسم روز درختکاری (15 اسفند ماه) با حضور استاندار قم و مقامات ارشد استان در این دانشگاه صورت پذيرد.
دكتر باقري ثالث، رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) نيز در اين ديدار ضمن قدرداني از اهتمام سازمان منابع طبيعي استان به توسعه اين دانشگاه اظهار اميدواري كرد اين دانشگاه بتواند: اين مراسم را كه همه ساله در آستانه فصل بهار در سراسر كشور و از جمله در استان قم انجام مي شود، به شايستگي هر چه تمام تر برگزار نموده و از اين طريق يكي از مسائل دانشگاه كه مسأله تأمين فضاي سبز مورد نياز دانشگاه است، مرتفع گردد.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) همچنين اطمينان داد: اين دانشگاه به زودي در زمره بزرگتر ين و پويا ترين دانشگاه هاي استان و كشور قرار گيرد.
لازم به ذکر است: سايت مركزي دانشگاه حضرت معصومه (س) با مساحت یکصد هکتار واقع در کیلومتر 15 جاده نیزار و در کنار شهرک پردیسان در حال ساخت می باشد.تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد