همزمان با ايام دهه مبارك فجر: رئیس و مسؤولين دانشگاه حضرت معصومه (س) با خانواده شهدای انقلاب اسلامي دیدار کردند.

عصر چهار شنبه 16 بهمن ماه رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) به همراه مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعي از مديران و كاركنان  دانشگاه مهمان خانواده سه تن از شهدای انقلاب اسلامي بودند.

در اين ديدارها خانواده هاي شهيدان احمد قربان زاده، هادي گاييني و حيدر رضايي با ذكر خاطرات و نحوه شهادت فرزند شهيدشان ياد و خاطره آنان را گرامي داشتند.

دکتر علیرضا باقری ثالث رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) نيز در اين ديدارها ضمن گرامي داشت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اظهار داشت: وظیفه دانشگاهیان و همه اقشار مردم این است که یاد و خاطره شهدا را در دل های خود زنده نگه دارند و زحمات خانواده شهدا را ارج نهند، هر چند فقط خداوند متعال می تواند این جهاد خانواده شهدا را پاداش کامل بدهد.

وی با بیان اینکه اگر این انقلاب به جایی رسیده، از ثمره خون فرزندان شما (خانواده شهدا) بوده است از خانواده شهدا خواست تا برای اعتلای میهن اسلامی و رشد روز افزون دانشگاه حضرت معصومه (س) هم دعا کنند.

همچنين در اين ديدارها سيدمهدي محدث، مشاور رييس در امور ايثارگران نيز در سخناني آشنايي با زندگي شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و دفاع مقدس زندگي آنان را مصداق بارز سبك زندگي اسلامي مورد تأكيد مقام معظم رهبري دانشته و خاطر نشان كرد: اين سنت كه همه ساله در ايام دهه مبارك فجر و هفته دفاع مقدس توسط رييس و مسؤولين دانشگاه حضرت معصومه(س) صورت مي پذيرد، كار بسيار زيبا و پسنديده است و جا دارد كه اين امر را پوياتر نيز اجرا نمود.

وي آشنايي با سيره شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس را راه گشا براي بسياري از مشكلات موجود در جامعه دانسته و افزود: اميدواريم بتوانيم اين ديدارها در سطوح دانشجويي نيز برگزار نماييم.

در انتهای این دیدار با تقدیم لوح سپاس و هدیه از خانواده شهدا قدردانی شد.

92/11/16تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد