مدير روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه در سمت خود ابقا شد

طي هفته گذشته با موافقت اداره كل روابط عمومي وزرات علوم، تحقيقات و فناوري طي حكمي از سوي رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) محمدامين بنايي به سمت مشاور رييس و مدير روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه منصوب شد.

متن حكم وي بدين شرح است:

باسمه تعالي

جناب آقاي محمـدامين بنـايي :

احتراماً؛ نظر به مراتب دانش و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم براي مدت دو سال به عنوان مشاور اينجانب و مدير روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه حضرت معصومه(س) منصوب مي شويد.

اجراي سياست هاي دانشگاه در زمينه اطلاع رساني، توجه ويژه نسبت به ايجاد بسترهاي روابط عمومي الكترونيك، همكاري و ارتباط سازنده با نهادها ي درون و برون سازماني، تلاش در جهت ايجاد بسترهاي برقراري ارتباط با مراكز علمي معتبر منطقه و جهان، اهتمام جدي نسبت به رويكرد علمي در روابط عمومي از اهم مأموريت هاي شما در اين حوزه به شمار مي رود.

اميـداست با اتكـال به خـداوند متعال و در سايه عنـايات بانوي كرامت در پيشبرد اهداف عالي دانشگاه حضرت معصومه(س) در حوزه مربوطه موفق و مـؤيد باشيد.

با آرزوي توفيق الهي

علي رضا باقري ثالث- سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س)

لازم به ذكر است: بنايي پيش از اين 4 سال به عنوان مدير روابط عمومي و امور بين الملل مشغول فعاليت بوده است.

اضافه مي شود وي: دانش آموخته مقطع كارشناسي ارشد رشته علوم اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي است.تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد