ویژه برنامه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه برگزار شد

مراسم سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نوزدهمین روز بهمن ماه با حضور اعضای هیأت علمی، کارکنان دانشگاه و خانواده های آنان در سالن اجتماعات امام علی (ع) برگزار شد.

در این ویژه برنامه که یکی از مجموعه برنامه های دهه فجر بود، دکتر علی رضا باقری ثالث رئیس دانشگاه و حجت الاسلام و المسلمین آخوند زاده، مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند.

دکتر باقری ثالث با تبریک ایام پيروزي انقلاب اسلامي، از كاركنان خدوم دانشگاه و به خصوص خانواده های آن ها قدردانی نموده و اضافه کرد: بدون شک همراهی شما خانواده های عزیز باعث شده است تا همکاران ما در این دانشگاه در نهایت آرامش روانی به تلاش در جهت تحقق اهداف والای این دانشگاه بپردازند.

وی كاركنان هيأت علمي و غيرهيأت علمي دانشگاه را به کوشش هر چه بیشتر برای افزایش سرعت رشد دانشگاه فراخواند و این مهم را از وظایف اصلی همکاران برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین آخوند زاده نیز در اين مراسم با تبریک این ایام خدمت در دانشگاهی با این ویژگی ها و مزین بود ن آن به نام بانوی کرامت را افتخاری بزرگ دانستند.

همچنین در این مراسم از آقایان مهدي ذوالقدر، محمدامين بنایی و محمدمهدي بختیاری به عنوان کارمندان نمونه تجلیل شد.

در طي برگزاري اين مراسم از برندگان فراخوان طراحی سردر دانشگاه، آقایان اوژن سلیمی و هادي ایمانی مهر نیز هدایای خود را از رئیس دانشگاه و نماينده مقام معظم رهبري در دانشگاه دریافت نمودند.

اجرای گروه سرود، تئاتر طنز و مسابقه نقاشی ویژه کودکان نیز از دیگر قسمت های این مراسم بود.

92/11/19تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد