بيانيه دانشگاه حضرت معصومه(س) به مناسبت يوم اله 22 بهمن

به مناسبت فرارسيدن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي روابط عمومي دانشگاه حضرت معصومه(س) با صدور بيانيه اي از همه اقشار مردم به ويژه دانشجويان و دانشگاهيان دعوت كرد تا در راهپيمايي يوم اله 22 بهمن ماه شركت داشته باشند

متن كامل اين بيانيه بدين شرح است:

بسم اله الرحمن الرحيم

والفجـر و ليـال الـعشر

مردم سرفراز ايران

مردم انقلابي شهر مقدس قم

دانشجويان و دانشگاهيان

سي و پنج سال از طلوع خورشيد پيروزي انقلاب عظيم ملت ايران گذشت. امروز انقلاب اسلامي ايران در حالي سي و پنجمين بهار خود را جشن گرفته است كه با دلدادگي مردم غيور و جوانان برومند اين انقلاب توانسته است بسياري از فراز و نشيب ها و مشكلات را از سر گذرانده و مسير پيشرفت و توسعه را با قوت و قدرت و با اتكا به بنيه داخلي بپيمايد.

امروز همان زمان تحقق وعده سلسله جنبان اين انقلاب خميني كبير(ره) است كه نظام برخاسته از اين انقلاب شگرف، با عزت و اقتدار در مناسبات جهاني حضور فعال و مؤثر داشته و سيره انقلابي مردم ايران الهام بخش همه جنبش هاي بيداري بخش و ضد سلطه است.

امروز جهان و جهانيـان شاهد تأثيرگذاري نظام جمهوري اسلامي در عرصه هاي بين المللي و انزواي روزافزون دشمنان اين نظام است.

آري؛ سي و پنج سال از اين رويداد اثرگذار قرن سپري شد و اينك نظام ما توانسته است مسير استقرار كامل مردم سالاري ديني را با توفيق روزافزون به پيش ببرد.

در اين مجال لازم مي دانيم تا از درگاه ذات مقدس احديت بابت حيات در سايه اين نظام مقدس شكرگذاري نموده و به ساحت اهل بيت عصمت و طهارت(ع) كه در ذل عنايات آنان اين انقلاب در حال پيمودن اهداف خود است، تعظيم نماييم.

همچنين ياد و خاطره امام راحل عظيم الشأن را گرامي داشته و به محضر تمامي شهداي گرانقدر كشور اداي احترام نماييم.

در آستانه سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي دانشگاه حضرت معصومه(س) نيز همگام با ساير نهادهاي انقلابي ضمن دعوت از همه اقشار، گروه ها، گرايش ها و قوميت ها جهت شركت در راهپيمايي با شكوه يوم اله 22 بهمن نكاتي چند را يادآور مي شود:

1- امسال كه بنا بر فرمايش مقام معظم رهبري(مدظله العالي) سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نام گرفته و با عنايت خداوند متعال و همت مردم بزرگوار حماسه 24 خرداد ماه شكل گرفت، ضرورت تكميل اين حماسه با شركت در راهپيمايي يوم اله 22 بهمن دو چندان مي شود.

2- اكنون كه فرزندان عزيز ملت در عرصه سياست خارجي مشغول مذاكرات جدي، حساس و بسيار مهم با دول خارجي مي باشند، به نمايش گذاشتن حمايت و پشتوانه عظيم مردمي نظام بر قدرت چانه زني مسؤولين در مذاكرات خواهد افزود.

3- حل بسياري از مشكلات پيش آمده در سال هاي اخير مستلزم ايجاد وفاق و همدلي ميان آحاد ملت مي باشد و 22 بهمن مي تواند نمايان گر نقطه اوج وحدت و همدلي ملت براي حل مشكلات باشد.

4- يقيناً حضور نخبگان و دانشگاهيان در اين نمايش عظيم ملي و مردمي بر اثرگذاري اين رويداد در عرصه هاي مختلف كشور اثرگذار خواهدبود.تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد