چهارمين جشن دانش آموختگان دانشگاه برگزار شد.

صبح روز پنج شنبه اول اسفند ماه سال جاري چهارمين جشن دانش آموختگان دانشگاه حضرت معصومه(س) در مجتمع تفريحي توريستي شهرآفتاب برگزار شد.

در اين جشن با شكوه، دانش آموختگان دانشگاه حضرت معصومه(س) به همراه اعضاي خانواده هاي خود با شور نشاط  بسيارزيادي شركت نمودند.
دكتر باقري ثالث، رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در سخناني ضمن تبريك به دانش آموختگان، اين مراسم را پايان يك مسير والا و مقدمه طي يك راه والاتر كه همان راه و مسير علم و معرفت و ورود به عرصه اجتماع است دانست.
وي افزود: اين مراسم شادماني به جهت پايان فراگيري علم نيست بلكه شادماني براي يك توفيق بسيار بزرگ كه همان فراگيري علم و معرفت است و آغاز تلاش در جهت كسب توفيقات بيشتر و بهتر.
دكتر باقري ثالث در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تلاش ها و برنامه ريزي هاي صورت گرفته در دانشگاه به تسهيل فراگيري دانشجويان به كيفيت مطلوب آموزشي و برنامه ريزي هاي دقيق و دلسوزانه گروه هاي آموزشي اشاره كرد و اظهار داشت: همواره در تلاش بوده ايم تا دانشجوياني كه در دانشگاه حضرت معصومه(س) مشغول به تحصيل هستند، از بهترين و مجرب ترين خدمات چه در حوزه آموزشي و چه در ساير حوزه ها برخوردار باشند.
رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه با ابراز خرسندي از آمار بسيار مطلوب قبولي دانش آموختگان دانشگاه در مقطع بالاتر خاطرنشان كرد: به لطف پروردگار ميزان اقبال دانش آموختگان دانشگاه در ورود به بازار كار نيز بسيار قابل توجه بوده است.
وي اظهار اميدواري كرد: همه ساله شاهد درخشش بيشتر دانش آموختگان دانشگاه در عرصه هاي مختلف علمي و نيز در عرصه خدمت گزاري به كشورعزيزمان باشيم.
دكتر باقري ثالث در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته به منظور ايجاد مقاطع تحصيلات تكميلي در دانشگاه از ايجاد دورشته مديريت تحول و مديريت بازاريابي در مقطع كارشناسي ارشد طي سال تحصيلي آينده خبر داد و اظهار اميدواري كرد: در سال هاي آينده بتوانيم خدمتگزار دانش آموختگان در مقاطع تحصيلي بالاتر در دانشگاه حضرت معصومه(س) باشيم.
وي در پايان از تلاش هاي ارزنده همه مديران و دست اندركاران و كاركنان هيأت علمي و غير هيأت علمي دانشگاه در طول اين سال ها تقدير و تشكر و براي آنان آرزوي توفيق كرد.

در بخش ديگري از اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين آخوندزاده نيز در سخناني ضمن تبريك اين جشن با شكوه اين مراسم را به نوعي تجليل از خانواده هاي دانش آموختگان دانست. وي با اشاره به تلاش هاي خانواده ها به جهت فراگيري علم و معرفت توسط فرزندانشان، اين تلاش ها را در خور ستايش و قدرشناسي دانسته و از دانش آموختگان خواست تا قدردان هميشگي زحمات والدينشان باشند.

حجت الاسلام و المسلمين آخوندزاده با ذكر رواياتي از نبي مكرم اسلام (ص) و اهل بيت طاهرين(ع) در باب احترام به والدين و خانواده خواستار يادآوري بيش از پيش اين امر مهم شد.

در ادامه اين مراسم فاطمه باقري يكي از دانش آموختگان به نمايندگي آنان به قرائت متن سوگندنامه دانش آموختگي پرداخت.همچنين در اين مراسم از نفرات اول تا سوم هر گروه آموزشي و نيز از فعالان و همكاران فرهنگي تجليل شد.

در بخش پاياني اين مراسم نيز گروه موسيقي ايراني آرياس به سرپرستي فيروز ايازي به هنرنمايي پرداخت.
پايان خبر
92/12/01
گزارش تصویریدر حال آماده سازیتمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد