بازديد رييس و تني چند از مسؤولين دانشگاه از خوابگاه دانشجويان

يك شنبه شب و همزمان با دومين روز از هفته خوابگاه ها رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) به همراه تني چند از مسؤولان از خوابگاه دانشجويي بازديد كردند.

در اين ديدار صميمي دكتر علي رضا باقري ثالث در سخناني ضمن گرامي داشت هفته خوابگاه ها و ابراز خرسندي از حضور در جمع دانشجويان دانشگاه اين ديدارها را موجب ايجاد همدلي بيشتر دانشجويان و بدنه مديريتي دانشگاه دانست.

وي با بيان اينكه همه ساله در ايام روز دانشجو و هفته خوابگاه ها با حضور در خوابگاه دانشجويان شنواي نقطه نظرات دانشجويان بوده است، افزود: علاوه بر اين بازديدها، ديدارهايي نيز در قالب نشست هاي هم انديشي با اعضاي تشكل ها، دانشجويان ممتاز و غيره داشته كه ما حصل اين نشست ها موجب رفع اكثر مشكلات دانشجويان دانشگاه بوده است.

دكتر باقري ثالث در ادامه با بيان اينكه همواره مسؤولان دانشگاه با دغدغه مندي تلاش كرده اند تا دانشجويان در فضايي آرام و عاري از هرگونه تنش به تحصيل بپردازند خاطر نشان كرد: تلاش كرده ايم تا دانشجويان دانشگاه حضرت معصومه(س) مشكل و يا مانعي كه بتواند آنها را از رسالت واقعي خود كه همانا علم آموزي است، باز بدارد، پيش پاي خود نبينند.

رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ادامه اين بازديد پاسخگوي سؤالات دانشجويان بود و به مسائل و مشكلات آنان شخصاً رسيدگي نمود.

93/2/21تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد