English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
ديدار رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) با استاندار قم

پیش از ظهر امروز دكتر علی رضا باقری ثالث با حضور در دفتر استاندار قم با وی دیدار و گفت و گو كرد.

در ابتدای این دیدار دكتر باقری ثالث در سخنانی ضمن تبریك دهه ولایت از مساعدت های استاندار قم در واگذاری كامل ساختمان دفتر اموزش و پژوهش استانداری قم به این دانشگاه تقدیر و تشكر كرد.
دكتر باقری ثالث همچنین با اشاره به فضای نشاط انگیز ایجاده شده در میان دانشجویان و استادان پس از این اقدام استاندار قم اظهار امیدواری كرد: این تصمیم بتواند موجب افزایش انگیزه علم آموزی در میان دانشجویان گردد.
وی حمایت استانداری قم در این دوره را بسیار مطلوب توصیف كرده و خواستار توجه بیش از پیش مسؤلین استان به مراكز آموزش عالی شد.
دكتر باقری ثالث در ادامه با اشاره به ضرورت مشاركت خیرین در امر توسعه دانشگاه حضرت معصومه(س) از استاندار خواست تا در این خصوص راهنمایی های لازم را نموده و در جلسات و دیدارها این مسأله ملحوظ گردد.
رییس دانشگاه حضرت معصومه(س) در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در مورد مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال 1389 به استان قم توسط دفتر معظم له نیز اظهار داشت متأسفانه در آن زمان مسؤلین وقت استانداری قم از این دانشگاه در جلسات بررسی دعوت ننموده و به همین دلیل این فرصت از دست رفت.


وی در پایان خواستار پیگیری مجدد مقام عالی دولت در استان جهت طرح مجدد نیازهای دانشگاه حضرت معصومه(س) شد.
حجت الاسلام و المسلمین صالحی منش نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از استقبال دانشجویان و استادان از تصمیم اخیر خود گفت: می بایست در این شرایط سخت همه دستگاه ها و نهادها به یكدیگر كمك نمایند تا بتوانیم بر مشكلات پیش آمده ناشی از تحریم ها و اوضاع نامناسب اقتصادی عبور كنیم.
وی در ادامه تعامل و همكاری میان دستگاه های استان را به خصوص در این شرایط خطیر را بسیار ضروری و سازنده  دانسته و خاطرنشان كرد: همه باید تلاش كنیم تا با همكاری یكدیگر و با ایجاد یك فضای همدلی برای رفع مشكلات موجود چاره اندیشی  كنیم.
استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با تأكید بر رفع مشكلات دانشگاه حضرت معصومه(س) به ویژه در سایت اصلی خود اظهار داشت: هرگز نباید اجازه دهیم تا تجربه های تلخ و ناكامی های گذشته به ویژه در مورد دانشگاه فاطمیه بار دیگر تكرار شود.
وی وضعیت این دانشگاه در حال حاضر را در حد مطلوب عنوان نموده و گفت: خوشبختانه رییس این دانشگاه در پیشبرد اهداف و برنامه های آن تا كنون موفق بوده است.
حجت الاسلام و المسلمین صالحی منش در پایان ضمن حمایت مجدد از این دانشگاه اظهار امیدواری كرد: همه به زودی شاهد توسعه این دانشگاه در حوزه های مختلف باشند.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - ديدار رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) با استاندار قم