English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان قم با سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) دیدار کرد.

ظهر امروز، مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان قم با سرپرست و تنی چند از مسؤولین دانشگاه حضرت معصومه (س) دیدار کرد.

مهندس محمد توانا در این دیدار، از همکاری های صمیمانه دکتر علیرضا باقری ثالث، سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) قدردانی نموده و گفت: از اساتید و مدیران بسیجی چون دکتر باقری ثالث جز این، انتظار نمی رود.
وی با بیان این نکته که پرداختن به فعالیت های ظاهری و سمبلیک خلاف شأن جامعه دانشگاهی است، حضور بسیج دانشجویی در دانشگاه را حضوری پر معنا و موثر خواند و کمک های فکری و معنوی مسؤولین دانشگاه را لازمه تداوم این حضور دانست.
مسؤول جدید ناحیه بسیج دانشجویی استان قم رویکرد سیاسی این مجموعه را به دور از تساهل و تسامح عنوان نموده و برنامه ریزی های بسیج دانشجویی را مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری دانست.
وی با اشاره به تک جنسیتی بودن دانشگاه حضرت معصومه (س) گفت: بیشترین تاکید بسیج دانشجویی بر فعالیت های علمی است اما در حوزه خواهران فرهنگ سازی در حیطه خانواده و همسر داری از اهمیت بالایی برخوردار است.
دکتر علیرضا باقری ثالث، سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز امتیاز بزرگ فعالیت های دانشجویی را حرکت های خودجوش با محوریت دانشجو با شور جوانی دانسته و برای هر گونه حمایت از این فعالیت ها اعلام آمادگی نمود.
وی با بیان این مطلب که هیج مجموعه ای بی نیاز از بسیج نیست اعلام کرد: در این دانشگاه در هر سه حوزه دانشجویی، هیأت علمی و کارکنان، مجموعه بسیج در حال فعالیت است.


دکتر باقری ثالث بسیج دانشجویی را تنها تشکل مورد وثوق دانشگاه با فعالیت های سیاسی عنوان نموده و گفت: عموم فعالیت های دانشگاهی در این دانشگاه جنبه علمی دارد و رویکرد دانشگاه ورود دانشجویان به جناح های سیاسی و سیاست بازی نیست اما به بصیرت افزایی و تعمیق بینش سیاسی دانشجویان اعتقاد داریم که این مهم جز با فعالیت های دانشجویی و البته حمایت مدیران میسر نخواهد بود.
حجت الاسلام آخوند زاده، مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز سطح فعالیت های بسیج دانشجویی در این دانشگاه را خوب ارزیابی نموده و گفت: باید توجه داشته باشیم که فضای فعالیت در استان قم، بسیار حساس بوده و کوچکترین اقدام نیز زیر ذره بین مخاطبان است، بنابراین برنامه ریزی ها و اجرای برنامه ها باید دقیق و حساب شده باشد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان قم با سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) دیدار کرد.