English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
آيين روايت گري انقلاب اسلامي در دانشگاه برگزار مي شود

آیین روایت گری انقلاب اسلامی طی ایام دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی در نمازخانه حضرت نجمه خاتون(س) دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار می گردد.

در این مراسم تعدادی از مبارزین علیه رژیم ستم شاهی و چهره های انقلابی به خاطرات خود و دیگر همراهان خویش و آنچه در جریان مبارزات انقلابی رخ داد، اشاره می كنند.
همچنین راویان این نشست كه همگی علاوه بر نقش آفرینی در جریان پیروزی انقلاب، در عرصه های علمی و دانشگاهی نیز نقش آفرین و مؤثر بوده اند، در سخنان خود به علل و چگونگی رخداد انقلاب اسلامی ایران و نیز تبیین آثار الگویی تبلیغی آن برای سایر ملت ها و كشورها برای دانشجویان جوان دانشگاه می پردازند.
در این مراسم كه هر روز بعد از نماز ظهر و عصر برگزار می شود، چهره های شناخته شده ای همچون حجت الاسلام و المسلمین دكتر علی محمد یثربی قمی نماینده اسبق مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین موسی پور مدرس حوزه و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدجواد خوانساری مدیركل سابق پدافند غیر عامل ، سید مهدی محدث مدیر كل اسبق دفتر آموزش و پژوهش استانداری قم و مشاور امور ایثارگران دانشگاه، ناصر كریمی، اكبر قمی الاصل و. دعوت شده اند.
همچنین در پایان هر مراسم از فرد انقلابی حاضر تجلیل به عمل می آید.
پایان خبر
93/11/12


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - آيين روايت گري انقلاب اسلامي در دانشگاه برگزار مي شود