English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
با حمایت خیرین حامی علم و فناوری؛
نیروگاه خورشیدی 120 کیلو واتی دانشگاه حضرت معصومه (س) احداث می شود

رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) در بازدید دبیر ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از این دانشگاه گفت: ان شاءالله با حمایت خیرین حامی علم و فناوری، نیروگاه خورشیدی 120 کیلو واتی در این دانشگاه احداث و به شبکه سراسری انتقال برق متصل می شود.

دکتر ابراهیم عبدی پورفرد که در حضور اعضای هیأت مدیره بنیاد خیرین حامی دانشگاه حضرت معصومه (س) سخن می گفت از خدمات ارزشمند این بنیاد  قدردانی نمود و  اذعان کرد: شخصیت های بزرگواری از حوزه، دانشگاه، مسوولین و بازاریان گرامی عضو این بنیاد هستند که ظرفیت عظیمی را برای انجام امور خداپسندانه ایجاد می کنند ؛ لذا از آنان انتظار کارهای بزرگ داریم.

وی افزود: خداوند را شاکریم که دانشگاه حضرت معصومه (س) بستری برای انجام امور خیرخوهانه است و برای توسعه این دانشگاه نیازمند همراهی خیرین هستیم.

وی با اشاره به پروژه هایی مانند مسجد، خوابگاه دانشجویی، مرکز کارآفرینی و ساختمان بنیاد اظهار داشت: میان هماهنگی های بنیاد در مورد این پروژه ها و عملیاتی شدن آن ها فاصله ی کمی وجود دارد که محقق شدن آن ها همکاری مسئولین وزارتی و اهتمام خیرین را می طلبد.

رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) مشکلات ناشی از شرایط اقتصادی کشور را بر روند اجرای پروژه های عمرانی موثر دانست و گفت: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده و  تامین اعتبارات لازم پروژه هایی مانند سالن ورزشی و ساختمان مرکزی را تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهیم رساند.

دکتر ابراهیم عبدی پورفرد از احداث نیروگاه خورشیدی 120 کیلو واتی با حمایت خیرین خبر داد و گفت: 20 کیلو وات از برق تولیدی این نیروگاه انرژی مورد نیاز  دانشگاه را تامین نموده و 100 کیلو وات آن به شبکه سراسری توزیع برق متصل خواهد شد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - با حمایت خیرین حامی علم و فناوری؛ - نیروگاه خورشیدی 120 کیلو واتی دانشگاه حضرت معصومه (س) احداث می شود