English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س):
ایران اسلامی باید در طراز اول کشورهای جهان باشد

دکتر ابراهیم عبدی پورفرد در جشن پیروزی انقلاب اسلامی دانشگاه حضرت معصومه(س) گفت: ایران اسلامی باید در تراز اول کشور‌های جهان باشد و اگر اینطور نیست باید به دنبال چرایی آن باشیم.

در این مراسم  که همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد، دکتر عبدی پور فرد ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی را باید بشناسیم تا قدر انقلاب را بیشتر بدانیم.

وی ادامه داد: با همه سختی هایی که متحمل شدیم و با همه ناجوانمردی‌هایی که در حق ما شد ما باید این راه با ارزش را ادامه دهیم چون برای این راه هزینه زیادی داده‌ایم.

این استاد دانشگاه افزود: هر قیام و هر انقلابی را با چند ویژگی می‌توان شناخت؛ زمینه‌ها و علل ایجاد انقلاب، آرمان‌ها و اهداف آن حرکت انقلابی، نتایج و دستاوردهای انقلاب و عملکردهای بعد از آن  و در نهایت رهروان و مبارزان انقلاب که تلاش کردند تا آن انقلاب پیروز و دستاوردهای آن حفظ شود.

دکتر عبدی‌پور اظهار داشت: ملت ما، ملت رشیدی است قدر خود را می‌داند و همیشه در تلاش است تا جایگاه خود را حفظ کند. 

رئیس دانشگاه دخترانه حضرت معصومه(س) خطاب به دانشجویان گفت: اگر می‌خواهید هویت خود را بشناسید و بدانید انقلاب برای چه شکل گرفت باید مطالعه کنید و تاریخ معاصر کشور خود را بخوانید و برای مطالعه و شناختن انقلاب لازم نیست تنها کتاب‌های مدافع و موافقان انقلاب را بخوانید.

وی در پایان اظهار داشت: وابستگی رژیم گذشته و ساختار فاسد آن و درستی و به حق بودن حرکت انقلابی ملت ما در نوشته‌های مخالفان، به خوبی آشکار است.

این مراسم با برنامه های شاد و متنوع و اهدای جوایز مسابقات برگزار شده در دهه فجر همراه بود.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - رئیس دانشگاه حضرت معصومه(س): - ایران اسلامی باید در طراز اول کشورهای جهان باشد