English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
هفتمین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.

هفتمین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س) با حضور دانشجویان ورودی سال تحصیلی 93-92 این دانشگاه برگزار شد.

دکتر علی رضا باقری ثالث، رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) ضمن تبریک به مناسبت جشن دانش آموختگی،  دانش آموختگان را سفیران و معرفان دانشگاه خواند.
وی همچنین اظهار داشت: یکی از برکات دانشگاه حضرت معصومه (س) کم شدن طول دوره تحصیل برخلاف دیگر دانشگاه های کشور می باشد که‌ این تاثیر قابل توجهی در شاخص جهانی نوآوری کشور خواهد داشت.  همچنین نبودن مسایل غیراخلاقی، قبولی بالا در مقاطع تحصیلی، معدل های بالا و اشتغال موثر از افتخاراتی است که‌ ما در چند سال گذشته شاهد آن هستیم.
دکتر باقری ثالث تداوم ارتباط دانشجویان با دانشگاه پس از پایان تحصیلات را مورد توجه قرار داده و گفت: دانشگاه حضرت معصومه (س) در آینده ای نزدیک با تاسیس کانون دانش آموختگان ارتباط خود با این عزیزان را حفظ خواهد کرد تا از ظرفیت دانشجویان خویش بهره مند شده و در پیشبرد اهداف خود قوی تر عمل کند.


در ادامه حجت الاسلام والمسلمین آخوند زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت معصومه (س) با حضور در این مراسم از ریاست و اساتید محترم دانشگاه تشکر کرد که‌ با وجود مشکلات  فراوان، تلاش خود را برای به ثمر رساندن اهداف دانشگاه متوقف نکرده و همچنان در جهت پیشبرد دانشگاه در مسیری متعالی قدم برمی دارند.
وی همچنین زحمت و حمایت های خانواده های دانشجویان را در طول تحصیل فرزندشان ارزشمند شمرده و از  آن ها قدردانی نمود.
این مراسم با تقدیر مسئولین دانشگاه از دانشجویان برتر تحصیلی، فعالین فرهنگی  و قرائت سوگند نامه دانش آموختگی پایان یافت.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - هفتمین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.