English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
با هدف تداوم ارتباط صمیمی با اساتید و کارمندان
رئیس دانشگاه برای تبریک عید نوروز در اتاق اساتید و کارکنان حضور یافت

در اولین روزهای کاری سال 1397، دکتر علی رضا باقری ثالث به همراه چند تن از اعضای هیات رئیسه دانشگاه برای تبریک عید نوروز در اتاق اساتید و کارمندان دانشگاه حضور یافت.

در این دیدار ها اساتید و کارکنان در فضایی صمیمی به گفتگوی رو در رو با رئیس دانشگاه درباره مسائل و مشکلات کاری در حوزه مربوط به خود پرداختند و از راهنمایی های ایشان بهره مند شدند.
دکتر علی رضا باقری ثالث در خلال این دیدار ها نکات مورد نظر خود را به کارکنان گوشزد نمود و ضمن اشاره به عملکرد قابل قبول آنان در سال گذشته گفت: سال 96 با تمام فراز و نشیب هایش به خوبی پشت سر گذاشته شد و همکاران محترم باید برای تلاش بیش از پیش در سال جاری آماده شوند.
وی وضعیت اقتصادی کشور را مد نظر قرار داد و اظهار داشت: آنچه از شواهد پیداست سال جاری از لحاظ اقتصادی سالی است که موفقیت در آن مستلزم صرفه جویی ها و افزایش بهره وری در عین کمبود منابع مالی است.


دکتر باقری ثالث با تاکید بر هدف گذاری دانشگاه در حوزه پژوهشی، اساتید دانشگاه را به افزایش بیش از پیش تولیدات پژوهشی فراخواند و ابراز امیدواری کرد که شتاب افزایش کمیت و کیفیت در حوزه پژوهش در سال جاری ارتقاء چشمگیری داشته باشد.
رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) همچنین در برخی از کلاس های درسی نیز حضور یافت و از نزدیک با دانشجویان به گفتگو پرداخت.
گفتنی است در این دیدارها گدان هایی که محصول گلخانه تولیدی و تحقیقاتی دانشگاه بودند به کارکنان اهدا شد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - با هدف تداوم ارتباط صمیمی با اساتید و کارمندان - رئیس دانشگاه برای تبریک عید نوروز در اتاق اساتید و کارکنان حضور یافت