English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
همراه با معرفی 4 اثر به عنوان تازه های نشر؛
انتشارات دانشگاه حضرت معصومه (س) در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافت

انتشارات دانشگاه حضرت معصومه (س) در غرفه 172 سالن 7 ویژه انتشارات دانشگاهی حاضر شد.

فعالین پژوهشی، اعضای هیات علمی و برخی از کارکنان این دانشگاه تازه های نگارشی خود را در قالب انتشارات دانشگاه حضرت معصومه (س) در معرض عموم قرار دادند. از جدیدترین اثرها در میان کتاب های منتشر شده از سوی این انتشارات می توان به "تحلیل آماری ناپارامتریک پیشرفته: کاربرد آزمون‌های ناپارامتریک در پژوهش‌های علوم انسانی با استفاده از نرم‌افزار SPSS" نوشته غلامرضا جندقی، محمد رضا فلاح، سیده زینب سجادی، کتاب "مدیریت ارتباط با مشتری: رویکردی جامع" به نویسندگی سید محمد باقر جعفری و میلاد کریمی، "بیان شفاهی داستان 2 (به زبان انگلیسی)" به قلم محمود افروز، علی صفری، فائزه ارکان و "فضای سبز با رویکرد فضاهای درمانی (بیمارستان، درمانگاه و .)" کاری از باقر قاروبی اشاره نمود.
گفتنی است انتشارات دانشگاه حضرت معصومه (س) هر ساله با ارائه ظرفیت نشر به فعالین علم و پژوهش، کتاب های تخصصی در رشته های مختلف را در دسترس عموم قرار می دهد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی entesharat.hmu.ac.ir از تازه های نشر و نحوه تعامل به این انتشارات آگاهی یابند.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - همراه با معرفی 4 اثر به عنوان تازه های نشر؛ - انتشارات دانشگاه حضرت معصومه (س) در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافت