English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
رئیس دانشگاه به مناسبت روز جهانی قدس با انتشار پیامی از اقشار مردم به ویژه دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی این روز جهانی دعوت کرد .

روز قدس نماد آزادی‌خواهی، عدالت و حمایت از مظلومان در برابر غاصبان، زورگویان و متجاوزان و یادآور مظلومیت مردم مظلوم و ستم‌دیده فلسطین است .

رژیم جعلی صهیونیستی با راهبرد استکبار جهانی بر امت اسلام تحمیل شده است و غرب به ویژه شیطان بزرگ آمریکا از هیچ تلاشی برای حمایت کورکورانه از اسرائیل و جنایت آشکار آن بر خلاف همه قطعنامه های بین المللی فروگذار نبوده است .
رژیم صهیونیستی در سایه سکوت مرگبار جوامع بشر ،سازمان‌های مدافع حقوق بشر و موضع منفعلانه آنان و سازش‌های ننگین برخی کشورهای منطقه، عملکردی وحشیانه پیش گرفته است و جهت خاموش کردن فریاد مقاومت اسلامی با تمام قدرت یورش همه جانبه ای را بر مسلمانان مظلوم و بی‌پناه فلسطین آغاز نموده و منطقه در آتش جنگ افروزی قدرت‌های استکباری و عوامل تروریستی آنان گرفتار آمده است به همین دلیل می‌طلبد تا تمامی آزادگان عالم به حمایت از مظلومانی که خنجر کفر و نفاق قلب آنان را شکافته و شلاق‌‏های بیداد و ستم، جان و تنشان را نشانه رفته است، برخیزند و به نهضت بیداری جهانی، موج ‎ هایی تازه روانه کنند .
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در کنار آحاد مردم مومن، روزه‏‌دار و انقلابی استان قم و همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی و مسلمانان جهان پرشورتر از سال‎ های قبل در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت می کنند و ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‎ ا. العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، جنایات اسرائیل غاصب و حامیان و همراهان این رژیم جعلی را محکوم می کنند .


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - رئیس دانشگاه به مناسبت روز جهانی قدس با انتشار پیامی از اقشار مردم به ویژه دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی این روز جهانی دعوت کرد .