English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
همگام با سایر دانشگاه های استان صورت گرفت؛
آغاز پویش همدلی و مواسات مومنانه دانشگاهیان در دانشگاه حضرت معصومه (س)

حجت الاسلام و المسلمین آخوند زاده از آغاز پویش همدلی و مواسات مومنانه دانشگاهیان در ادامه فعالیت های دانشگاه حضرت معصومه (س) در خصوص پیشگیری از تبعات و آسیب های ویروس کرونا، خبر داد.

معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت معصومه با اشاره به اقدامات ارزشمند دانشگاه با هدف به حداقل رسانیدن آسیب های ناشی از کرونا از اوایل ترم تحصیلی جاری، گفت: با توجه به وضعیت کرونا در کشور به ویژه در قم با پیشنهاد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برنامه‌ریزی صورت گرفت تا فعالیتی همراه اقشار دیگر مردم انجام شود.

وی یکی از مهمترین حوزه های فعالیتی این پویش را جمع‌آوری کمک‌های دانشگاهیان برای مجموعه آسیب‌دیدگان کرونایی دانشگاهی و غیر دانشگاهی برشمرد و تشریح کرد: این پویش در این بخش با استفاده از کمک اساتید، کارکنان و دانشجویان فعالیت می‌کند که برای کسانی که در زمینه بیماری آسیب های مالی یا روانی دیده اند یا کسی را از دست دادند، برنامه‌ریزی می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین آخوند زاده ادامه داد: فعالیت های این پویش به این مورد محدود نمی شود و با کمک مجموعه اساتید معارف، مدیران گروه معارف و مجموعه کسانی که در فضای دانشگاه در مباحث علوم انسانی صاحب نظر هستند شایعات و شبهات بررسی و به آنها پاسخ داده می‌شود و در زمینه مسائلی که ضرورت دارد جامعه نسبت به آنها اطلاع داشته باشد اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد و محتواهای لازم در زمینه پاسخ به شبهات در قالب محتواهای فرهنگی و رسانه ای در اختیار مخاطبان قرار داده می شود.

وی خاطر نشان کرد مجموعه اقدامات مورد نظر در این پویش در کمیته های 4 گانه مدیریت نیرو های جهادی و جمع آوری کمک به آسیب دیدگان از کرونا، پژوهشی و آسیب شناسی، رسانه و فرهنگی و تامین محتوا با همکاری کانون‌ها و هیأت‌های دانشگاه، کانون مهدویت و خیران آغاز انجام خواهد شد و دانشجویان و اعضای کانون‌های دانشجویی در این زمینه فعالیت خواهند کرد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - همگام با سایر دانشگاه های استان صورت گرفت؛ - آغاز پویش همدلی و مواسات مومنانه دانشگاهیان در دانشگاه حضرت معصومه (س)