English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛
دکترنسرین صادق زاده به سمت «سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س)» منصوب شد

دکترمنصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، دکترنسرین صادق زاده را به عنوان سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه حضرت معصومه (س) به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکترصادق زاده آمده است:

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی، و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه اهتمام ورزید.

دکترنسرین صادق زاده متولد ۱۳۵۷ شهر قم، مدرک کارشناسی را در رشته ریاضی محض از دانشگاه قم و کارشناسی ارشد و دکتری را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ نمود و به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه قم مشغول به کار شد.

از سوابق اجرایی وی می توان به مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه قم و معاون اداری و مالی دانشگاه حضرت معصومه (س) اشاره کرد.

 

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکترابراهیم عبدی پور، رئیس سابق دانشگاه معصومه (س)، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ - دکترنسرین صادق زاده به سمت «سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س)» منصوب شد