English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه اعلام کرد:
کسب رتبه برتر کشوری توسط مرکز مشاوره دانشگاه

دکتر یدالله زرگر از احراز رتبه برتر مرکز مشاوره دانشگاه بین دانشگاه های دارای جمعیت 700 تا 1400 دانشجو خبر داد.


دکتر یدالله زرگر در مصاحبه ای با روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه کسب این افتخار را به دانشگاهیان دانشگاه حضرت معصومه (س) تبریک گفت و آن را ثمره تلاش تمامی همکاران بویژه دست اندرکاران حوزه مشاوره و سلامت دانست.
رئیس مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه به فعالیت های این مرکز در طول دوران کرونا اشاره کرد و گفت: فعالیت هایی همچون ارائه مشاوره تلفنی دانشجویان، یکی از شاخص های دستیابی به رتبه برتر بود که طی آن 22 درصد دانشجویان دانشگاه در دوران کرونا حداقل یک بار از خدمات مشاوره ای این مرکز استفاده کرده اند که در مقایسه با سایر دانشگاه ها آمار قابل توجهی است.
وی ادامه داد: خدمات این مرکز مانند مشاوره تلفنی و برگزاری کارگاه های آموزشی در ایام تابستان نیز ادامه خواهد داشت.
دکتر یدالله زرگر به احتمال برگزاری بخشی از کلاس های ترم آینده به صورت حضوری اشاره و اعلام کرد: این مرکز برای ارائه خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری به نودانشجویان آمادگی کامل دارد.
رئیس مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه همکاری دانشجویان در اجرای فعالیت های دانشجویی را پر اهمیت خواند و ضمن تقدیر از تلاش های آنان، اظهار داشت: حضور دانشجویان در قالب مجموعه های دانشجویی بخصوص کانون همیاران سلامت با تولیدات چند رسانه ای، انتشار نشریات و برگزاری کارگاه ها نقش مهمی در تعامل این مرکز با دانشجویان دارد.
دانشیار گروه مشاوره دانشگاه حضرت معصومه (س) از سایر اعضای هیأت علمی گروه مشاوره خواست تا با ارتباط بیشتر با دانشجویان فعال در حوزه مشاوره و سلامت روان، مکمل فعالیت های مرکز مشاوره دانشگاه باشند.
وی در پایان اعلام کرد: به زودی در نشستی صمیمانه با حضور سرپرست محترم دانشگاه از فعالین حوزه مشاوره بخصوص دانشجویان و اعضای کانون همیاران سلامت تجلیل خواهد شد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - رئیس مرکز مشاوره دانشگاه اعلام کرد: - کسب رتبه برتر کشوری توسط مرکز مشاوره دانشگاه