English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دکتر نسرین صادق زاده در جمع یاوران علمی دانشگاه:
افزایش بهره وری در دانشگاه مستلزم ارتقاء کیفیت روحی و روانی سازمانی است

سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) در جمع یاوران علمی، نتیجه ارتقاء کیفیت روحی و روانی سازمانی را افزایش سطح سلامت ، انگیزه و تلاش کارکنان و در نهایت افزایش بهره وری عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه حضرت معصومه (س)، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور یاوران علمی در دانشگاه برگزار شد.
دکتر نسرین صادق زاده طی سخنانی دانشگاه را کانون تفکر و اندیشه دانست و از تمام دست اندرکاران خواست فعالیت های مربوط به خود را با پویایی بیشتر پیش ببرند.
 وی، دانشگاهیان را به مشارکت بیشتر در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی فراخواند و اظهار داشت: حضور در کنار یکدیگر باعث همدلی بیشتر، انگیزه بیشتر، ارتقاء کیفیت روحی و روانی سازمانی و در نهایت باعث افزایش بهره وری سازمانی خواهد شد.
سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) به شرایط خاص کاری در اپیدمی کرونا اشاره کرد و گفت: زیرساخت هایی که متناسب با این شرایط در ارائه خدمات الکترونیکی خصوصا خدمات آموزشی و بازنگری در فرایند های اتوماسیونی بوجود آمد به عنوان دستاوردی ارزشمند در آینده نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
در پایان این برنامه، یاوران علمی دانشگاه نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل جاری را با سرپرست دانشگاه در میان گذاشتند.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - دکتر نسرین صادق زاده در جمع یاوران علمی دانشگاه: - افزایش بهره وری در دانشگاه مستلزم ارتقاء کیفیت روحی و روانی سازمانی است