English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
در راستای زمینه سازی برای افزایش فعالیت های کارآفرینانه؛
تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه حضرت معصومه (س) و سازمان بسیج سازندگی استان قم امضا شد

دانشگاه حضرت معصومه(س) و سازمان بسیج سازندگی استان قم به منظور هم افزایی علمی و اجرای فعالیت ها با محوریت کارآفرینی و اشتغال زایی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه حضرت معصومه (س) این تفاهم نامه با حضور سرهنگ پاسدار محمود داوود آبادی در دانشگاه و به منظور اجرایی نمودن سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و شعار سال در خصوص «جهش تولید» منعقد شد.
دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه حضرت معصومه (س) با پیگیری و برنامه ریزی و ارتباطات درون و برون سازمانی در راستای اهداف این تفاهم نامه همچون استفاده بهینه از منابع و ظرفیت‌ها و توانائی‌های علمی و فنی جهت تقویت و توسعه سرمایه‌گذاری بین دانشگاه و صنعت، کمک به معرفی، توسعه و تجاری سازی خدمات و محصولات علمی و فناورانه اساتید و دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س)، ایجاد بستری برای گذراندن فرصت مطالعاتی اساتید این دانشگاه و تبادل اطلاعات و تجربیات در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال، اهتمام خواهد داشت.
همچنین بر اساس این تفاهم نامه، بانوان کارآفرین سطح استان قم به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه حضرت معصومه (س) به منظور گذراندن دوره های مشاوره و آموزش کارآفرینی به منظور اخذ گواهی کارآفرینی معتبر که مورد تأیید بسیج سازندگی نیز می باشد معرفی خواهند شد.
تشکیل و راه‌اندازی گروه‌های مختلف جامعه جهت تشکیل كسب‌وكارهای كوچك و متوسط در زمینه‌های مختلف با حمایت علمی و هم افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه با گروه های مذکور از دیگر دستاوردهایی است که در قالب این تفاهم نامه دست یافتنی خواهد بود.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیلک کنید


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - در راستای زمینه سازی برای افزایش فعالیت های کارآفرینانه؛ - تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه حضرت معصومه (س) و سازمان بسیج سازندگی استان قم امضا شد