English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا(س)؛
نشست صمیمی سرپرست دانشگاه با بانوان مجموعه برگزار شد

نشست صمیمی سرپرست دانشگاه با بانوان مجموعه برگزار و از اعضای هیأت علمی و یاوران علمی خانم حاضر در برنامه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر نسرین صادق زاده، سرپرست دانشگاه با اشاره به نقش های متفاوت و چندگانه بانوان در جامعه امروزی گفت: در حال حاضر بیش از هر زمانی بار عظیم و تاثیر گذار در خانواده و نقش مهم و موثر در جامعه بر دوش بانوان است.
دکتر صادق زاده ایفای توأمان این نقش ها را دشوار دانست و تصریح کرد: جامعه باید قدردان این ایفای نقش باشد و ضمن حمایت از بانوان و اقتضائات لازم را ایجاد نماید.
سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) با بیان این مطلب که حضور زنان در اجتماع یک مسئله تشریفاتی نبوده و باید در جامعه و مسئولیت های مهم حضور فعال داشته باشند اظهار داشت: در جامعه ای که خانم ها در پست های تاثیرگذار حضور نداشته باشند بسیاری از مسائل و دغدغه های بانوان دیده نمی شود.
وی افزود: با همین رویکرد این جلسه تشکیل شد تا از زحمات بانوان دانشگاه در هر واحدی که مشغول خدمت هستند قدردانی شود.
سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) اعلام کرد: این دانشگاه که مختص بانوان است باید نقش موثرتری در توانمندسازی بانوان به صورت تخصصی ایفا کند تا آمادگی آنان برای حضور در خانواده و اجتماع بیشتر شود.
دکتر سیده فاطمه فقیهی، مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان ضمن تبریک این عید فرخنده، از نگاه دغدغمندانه سرپرست دانشگاه به مسائل مربوط به بانوان دانشگاه و پیگیری های مجدانه ایشان تشکر و قدردانی کرد.
دکتر فقیهی اهمیت حضور بانوان در سطوح مختلف مدیریتی دانشگاه را مورد توجه قرار داد و گفت: دیدگاه جنسیتی باید به دیدگاه مبتنی بر صلاحیت ها و شایستگی ها تبدیل شود و اقدامات اخیر در این رابطه امیدوار کننده است.
وی از همکاران خواست تا اگر ایده یا مسئله ای در حوزه های مرتبط با امور بانوان دارند به مجموعه مدیریتی انتقال دهند تا پیگیری شود.
در پایان این مراسم از بانوان دانشگاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
1400/11/4


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا(س)؛ - نشست صمیمی سرپرست دانشگاه با بانوان مجموعه برگزار شد