English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان:
از فعالیت های مرکز مشاوره دانشگاه حضرت معصومه (س) حمایت می کنیم

دکتر نعیمی در دیدار با معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه حضرت معصومه(س) آمادگی این دفتر را برای حمایت از فعالیت های دانشگاه در امور مشاوره دانشجویی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه حضرت معصومه (س) دکتر ابوالفضل حاتمی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با دکتر نعیمی، مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دکتر ابوالفضل حاتمی ضمن تشکر از مدیریت و همکاران دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، خواستار حمایت بیش از پیش این دفتر از فعالیت ها و توسعه زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری دانشگاه در حوزه مشاوره دانشجویی شدند.
مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان نیز پس از تشریح برنامه ها و اهداف این دفتر، آمادگی دفتر مشاوره و سلامت برای حمایت از فعالیت های دانشگاه حضرت معصومه (س) در امور مشاوره دانشجویی را اعلام نمود.
دکتر نعیمی اظهار داشت: در سال آینده شاهد همکاری های متعددی در قالب اجرای طرح های مشترک در حوزه مشاوره میان این دفتر و مرکز مشاوره دانشگاه حضرت معصومه (س) خواهیم بود.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان: - از فعالیت های مرکز مشاوره دانشگاه حضرت معصومه (س) حمایت می کنیم