English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
بازديد مديركل منابع طبيعي استان قم از سايت مركزي دانشگاه

صبح روز سه شنبه 9 بهمن ماه سال جاری مهندس احمد عفتان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم  به همراه تنی چند از مدیران و كارشناسان آن سازمان از سایت مركزی دانشگاه بازدید كردند.

در این بازدید كه پیرو هماهنگی مسؤولین دانشگاه و سازمان برگزار گردید،  در این جلسه طرح تفصیلی فضای سبز دانشگاه ارائه گردیده و درباره گونه های گیاهی قابل استفاده در این طرح بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه کاشت 2000 اصله نهال در فاز اولیه طرح فضای سبز مکان اصلی دانشگاه در مرحله اول توسط سازمان منابع طبیعی استان مورد توافق طرفین قرار گرفت.
در جریان این بازدید با پیشنهاد مدیر کل منابع طبیعی استان مقرر گردید، کاشت این نهال ها همزمان با مراسم روز درختکاری (15 اسفند ماه) با حضور استاندار قم و مقامات ارشد استان در این دانشگاه صورت پذیرد.
دكتر باقری ثالث، رییس دانشگاه حضرت معصومه(س) نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اهتمام سازمان منابع طبیعی استان به توسعه این دانشگاه اظهار امیدواری كرد این دانشگاه بتواند: این مراسم را كه همه ساله در آستانه فصل بهار در سراسر كشور و از جمله در استان قم انجام می شود، به شایستگی هر چه تمام تر برگزار نموده و از این طریق یكی از مسائل دانشگاه كه مسأله تأمین فضای سبز مورد نیاز دانشگاه است، مرتفع گردد.
رییس دانشگاه حضرت معصومه(س) همچنین اطمینان داد: این دانشگاه به زودی در زمره بزرگتر ین و پویا ترین دانشگاه های استان و كشور قرار گیرد.
لازم به ذکر است: سایت مركزی دانشگاه حضرت معصومه (س) با مساحت یکصد هکتار واقع در کیلومتر 15 جاده نیزار و در کنار شهرک پردیسان در حال ساخت می باشد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - بازديد مديركل منابع طبيعي استان قم از سايت مركزي دانشگاه