English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
مراسم گرامیداشت مقام استاد در دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.

ظهر امروز مراسم گرامیداشت مقام استاد با عنوان حاصل عمر امام، با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری قم و جمعی از دانشگاهیان این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام بنایی، معاون سیاسی امنیتی استاندار قم به تاسیس این دانشگاه دخترانه و اهداف متعالی ترسیم شده برای آن اشاره نموده و تک جنسیتی بودن آن را امتیاز بزرگی برای نظام اسلامی دانست.

وی حضور اساتید مجرب در این دانشگاه را از مزایای آن عنوان نموده و گفت: در شرایط بسیار مطلوب این دانشگاه ، وظیفه اساتید این مکان علمی بسیار حساس است چرا که این اساتید زنان عالِم و مادران آینده این مرز و بوم را پرورش می دهند.

دکتر باقری ثالث رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز با بیان گوشه ای از تاریخچه تاسیس این دانشگاه گفت: این دانشگاه اگر به موفقیت هایی دست یافته است به برکت حضور و تلاش های اساتید مجرب و دلسوزی است که در آن به خدمت رسانی مشغول هستند.

وی دانشجویان را نیز به ادای حقوق اساتید خود دعوت نموده و اضافه نمود: ارزش آنچه اساتید به شما می آموزند و تلاش های آنان آنقدر زیاد است که نمی توان با زبان از آن ها تشکر کرد.

در ادامه مراسم هدیه ای از طرف نماینده ی دانشجویان  به پاس قدردانی از زحمات رئیس دانشگاه به دکتر باقری ثالث اهدا شد. همچنین توسط معاون سیاسی امنیتی استاندار قم از اساتید این دانشگاه تجلیل شد.

93/2/15


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - مراسم گرامیداشت مقام استاد در دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.