English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
آئین تودیع و معارفه دبیران انجمن ها و کانون های دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.

پس از برگزاری ششمین دوره انتخابات انجمن ها و کانون های دانشگاه حضرت معصومه (س) در 15 اردیبهشت ماه، منتخبین قبلی و فعلی دانشجویان تودیع و معارفه شدند.

در این جلسه که عصر روز 29  اردیبهشت ماه برگزار گردید رئیس، برخی از مسئولین و مدیر گروه های تحصیلی این دانشگاه حضور داشتند.

رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور دانشجویان فعال در عرصه علم و فرهنگ در دانشگاه به فعالیت های فوق برنامه آن ها در قالب مجموعه های دانشجویی اشاره کرده و گفت: انجمن ها و کانون ها بازوی کمکی مجموعه مدیریتی دانشگاه هستند لذا حمایت مسئولین از آن ها نمی تواند شعاری باشد.

دکتر علی رضا باقری ثالث افزود: نتیجه تلاش شما عزیزان این است که در بسیاری از جلسات اداری خارج دانشگاهی از دانشگاه حضرت معصومه (س) به عنوان دانشگاه نمونه استان نام برده می شود و در بسیاری از موارد الگوی دانشگاه های دیگر قرار می گیرد.

وی فعالیت برخی از مجموعه های دانشجویی را در حد بسیار خوب ارزیابی نموده و با اشاره به ضعیف بودن تعدادی از آن ها گفت: فعالیت انجمن ها و کانون ها باید بر اساس علاقه مندی دانشجویان تنظیم شوند تا انگیزه حضور فعالانه آن ها در امور اجرایی بیشتر شده و در نهایت با خرد جمعی به کیفیت و کمیت فعالیت ها افزوده شود.

رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) در پایان سخنان خود به دبیران  انجمن ها و کانون ها پیشنهاد کرد با برگزاری جلسات هماهنگی بین مجموعه ای و اجرای برنامه ها به صورت مشترک بر غنای برنامه ها افزوده و تجربیات خود را به یکدیگر انتقال دهند.

دکتر سید رسول عباسی، مدیر فرهنگی دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز پس از بیان این خبر که از ترم تحصیلی آینده فقط برنامه هایی قابل اجرا خواهند بود که پیشنهاد مطرح شده از سوی تشکل دانشجویی در شورای فرهنگی دانشگاه به تصویب رسیده باشد، گفت: انجمن ها و کانون ها باید با توجه به اهداف متصور برای خود فعالیت هایشان را از قبل برنامه ریزی کنند.

در ادامه این مراسم منتخبین دانشجویان نقطه نظرات خود را به مسئولین دانشگاه ارائه دادند. همچنین تابلویی که در حاشیه ی همایش بزرگداشت فردوسی نقاشی شده بود از سوی کانون شعر و ادب به رئیس این دانشگاه اهدا شد.

لازم به ذکر است در حال حاضر علاوه بر بسیج دانشجویی و شورای صنفی دانشجویان، تعداد 4 انجمن و 10 کانون دانشجویی در دانشگاه حضرت معصومه (س) مشغول به فعالیت هستند.

93/2/29


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - آئین تودیع و معارفه دبیران انجمن ها و کانون های دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.