English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند

صبح امروز دکتر علی رضا باقری ثالث رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) و احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند.

در این دیدار كه در محل دفتر نماینده مردم قم برگزار شد، حجت الاسلام آخوندزاده مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت معصومه (س) و دکتر حسن زارعی متین مشاور آموزشی پژوهشی رییس  دانشگاه حضور داشتند.
در این نشست دکتر باقری ثالث به ارائه گزارش مختصری از وضعیت فعلی دانشگاه پرداخته و پس از بیان اهمیت وجود دانشگاهی دخترانه با نام حضرت معصومه (س) در شهر قم و ضرورت پیشرفت عمرانی هر چه سریعتر مکان اصلی آن، همکاری بیش از پیش نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و اهتمام نسبت به این مهم را خواستار شد.


احمد امیرآبادی نیز با اذعان به اهمیت تداوم پویای فضای علمی مخصوص خواهران با عنوان دانشگاه حضرت معصومه (س) از اختصاص اولویت بالا به طرح های عمرانی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در توزیع بودجه های مرتبط، منابع مالی مناسبی برای پیشرفت عمرانی این دانشگاه در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است: مکان اصلی دانشگاه حضرت معصومه (س) به مساحت یکصد هکتار در حال آماده سازی برای حضور 10 هزار دانشجوی دختر در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف می باشد.
93/3/24


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند